Logo skoda

ŠKODA Assistance

 800 120 000 telefon
POMŮŽEME
pozadi

Informace a nabídky

stin

ŠKODA Superb

Design

Nová ŠKODA Superb láká k pohledu z blízka.

Precizní, autentická a dynamická – přední část nové ŠKODA Superb je charakteristická širokou maskou chladiče a uprostřed umístěným logem, kapotou s dynamickými konturami a ostře řezanými, širokými světlomety a mlhovkami. Prodloužená karoserie, zkrácený přední převis, krátká střecha s protaženým zadním oknem a vysoko umístěná tornádo linie vytvářejí sportovní, kupé podobný dojem.

Ostrá, expresivní a působivá. Osadili jsme zadní část naší vlajkové lodi širšími LED světlomety a dali jí přehledné, jasné uspořádání. Větší šířka, více charakteru, více přehlednosti.

Barevnou paletu pro model ŠKODA Superb tvoří celkem 14 odstínů, čtyři nemetalické a deset metalických. Na výběr je také z jedenácti různých variant disků kol ve čtyřech různých rozměrech (od 16” do 19”).

Komfort

Maximální komfort pro cestující.
Nová ŠKODA Superb umožňuje všem cestujícím, vpředu i vzadu, skutečně relaxovat.
Tento vůz je prvním modelem ŠKODA, který je vybaven adaptivním podvozkem Dynamic Chassis Control (DCC) včetně volby jízdního profilu Driving Mode Select. DCC umožňuje řidiči upravit jízdní vlastnosti vozidla podle jeho osobních preferencí.

Konektivita

Pokročilá komunikace.
Spárujte váš chytrý telefon s novou ŠKODA Superb. Displej vašeho telefonu se začne zobrazovat na obrazovce infotainmentu. Můžete také použít váš tablet k ovládání vybraných funkcí infotainmentu pomocí nové aplikace ŠKODA Media Command.

Prostor

Účelný prostor.
Užijte si luxusního prostoru pro nohy na předních i zadních sedadlech modelu Superb, který se může chlubit největším vnitřním prostorem ve své třídě a umožní vám i vašim cestujícím cestovat ve skutečném komfortu. Prostor na hlavu vzadu (980 mm) nastavuje laťku ještě výše.
Objem zavazadlového prostoru je s hodnotou 625 litrů dalším působivým detailem – ve své třídě patří ke špičce své třídy. Sklopením zadních sedadel je možné zavazadlový prostor rozšířit až na výjimečných 1 760 litrů.

Výkon

Síla vyrazit vpřed.
Nová ŠKODA Superb je dodávána s novou generací benzinových a naftových motorů, které spojují potěšení z jízdy a ekologické hodnoty. Tyto moderní agregáty nabízejí výkon od 88 do 206 kW při spotřebě jen 3,8 až 7,1 l/100 km. Čtyři motory jsou nabízeny v kombinaci s nejmodernějším pohonem všech kol, který využívá mezinápravovou spojku Haldex 5.

 

ŠKODA Citigo
ŠKODA Fabia/ŠKODA Fabia Combi
ŠKODA Rapid/ŠKODA Rapid Spaceback
ŠKODA Octavia/ ŠKODA Octavia Combi 
Nová ŠKODA Octavia/Nová ŠKODA Octavia Combi
ŠKODA Yeti
ŠKODA Kodiaq

 


Ke stažení

Líbí se Vám? Ve skutečnosti je mnohem hezčí, proto není nad to si nové auto vyzkoušet a otestovat.
Objednejte si předváděcí jízdu ještě dnes

líbí se Vám naše stránky, koukněte i na FACEBOOK a dejte nám like