Logo skoda

ŠKODA Assistance

 800 120 000 telefon
pozadi

Pomoc na cestách

Stane-li se Vaše vozidlo z jakéhokoli důvodu nepojízdným, kontaktujte naši centrálu ŠKODA Assistance:

v ČR na telefonním čísle
800 120 000

ze zahraničí volejte
00420 236 090 002


Služby

Mytí a čištění vozů

Pokud potřebujete vyčistit a umýt své auto, není nic jednoduššího než nás navštívit. Jsme profesionály v ručním čištění a mytí aut. Pro vaše auto máme připravenou bohatou paletu autokosmetických služeb. Ruční mytí auta včetně hran dveří, čištění a tepování interiéru, ošetření a konzervace plastových dílů, leštění, voskování a renovace laku, speciální čištění kožených interiérů, impregnace, čištění oken, mytí podvozku, mytí kol, konzervace pneu a další.


Renovace světlometů

Jedete na STK a nebo jen chcete obnovit lesk a funkčnost světlometů? V několika krocích odstraníme zažloutnutí a opotřebovaní světlometů a navrátíme jim ztracený lesk. Sada na leštění a renovaci světlometů se skládá z jemně brusných kotoučů několika zrnitostí, z molitanového kotouče a leštící pasty. 


Pískování skel a VIN foto

Pískování autoskel se děje bezprašným tryskáním jemného korundového písku přes připravenou šablonu se znaky VIN čísla pomocí pískovací pistole. Chcete-li snížit pravděpodobnost odcizení Vašeho vozu, máme pro Vás dostupné řešení v podobě značení skel. Navíc u některých pojišťoven získáte slevy na pojistném.


Zpětný odběr autovraků

Z novely zákona o odpadech vyplývá pro výrobce povinnost, zajistit majiteli likvidaci jeho vozidla v autorizované zpracovatelské síti a také zpětný odběr vybraných výrobků. I tuto zákonnou povinnost plníme k Vaší plné spokojenosti.


Prověřování původu a historie vozů Škoda

Poradenský servis

Všechna vozidla v naší nabídce jsou prověřena a máte garantovaný původ vozidla. Standardem je i likvidace pojistných událostí a kompletní poradenský servis.


Instalace autofólií, tónování autoskel

V našem areálu působící firma Blackguard.cz nabízí:

  • profesionální zatmavení či tónování autoskel, autofólií s UV filtrem značky Suntek řady HP

Instalace se  provádí bez demontáže skel. Autofólie jsou atestované s homologací MD ČR. Životnost fólie je 10 let. Pokud během této doby dojde k poškození fólie bez cizího zavinění, nabízí její bezplatnou výměnu.

  • celopolepy aut (převlekové, tuning fólie)

Při celopolepu se fólie aplikuje na každý díl auta zvlášt bez napojení a tím se docílí jednolitého povrchu, tudíž není poznat zda jde o lak či fólie. Aplikace fólie trvá 2-5dnů, kdy dojde k demontování nezbytných částí vozu potřebných k důkladnému polepení. Nedílnou součástí se stává také ochrana laku před poškozením např. – kartáče myčky, kamínky, sůl atd…

Na výběr je více jak 100 barevných odstínů v různém provedení jako je MATNÁ/LESKLÁ, METALICKÁ, BARVU MĚNÍCÍ či imitace CARBONU jak 2D tak 3D. Životnost fólie je 6-8 let.

 

První pohled Vás uchvátí, fyzický kontakt přesvědčí. Vytříbenost, ladnost a komfort, to je to co Vám nabízíme.
AR SERVIS s.r.o.

líbí se Vám naše stránky, koukněte i na FACEBOOK a dejte nám like

POMŮŽEME