Hyundai i30

Bezpečí, které můžete slíbit. Pro každou rodinu.

Bezpečnost. Konektivita. Účinnost. Vše připraveno.

Nová i30 přináší novinky na všech frontách: odvážný nový design, nejlepší bezpečnostní prvky ve své třídě, skvělou konektivitu a 48V hybridní pohon pro lepší efektivitu. Buďte připraveni.

Máte své srdce na správném místě, my naše technologie.

Všichni chceme to nejlepší pro ty, které milujeme - aby se cítili bezpečně a bylo o ně postaráno. Tato snaha se odrazila ve vývoji nového modelu i30: automobilu, který pečuje o své pasažéry. To vše díky nejnovějším chytrým technologiím. Mezi ně patří prvotřídní bezpečnostní prvky, které dávají pozor za každých okolností, špičkové možnosti připojení a vysoce účinné motorizace, se kterými dojedete dále.

Odvážný design

Nová i30 je připravena vzít svého řidiče kamkoli. A to ve velkém stylu, s výraznou přední a elegantní zadní částí karosérie. Vyjádřete svou individualitu pomocí tří nových barev.

Vylepšená řada motorizací.

Na výběr jsou benzínové a naftové motory s 48V mild hybrid technologií a inteligentní manuální převodovkou (iMT) pro ještě vyšší úsporu paliva.

Snažší konektivita.

Dotykový displej s úhlopříčkou 10,25" zrcadlí váš smartphone (s Android Auto ™ a Apple CarPlay ™) a propojuje vaši i30 s telematickými službami Bluelink® s dopravními informacemi v reálném čase.

Účinnost a výkon.

Užijte si špičkovou bezpečnost, efektivní motorizace a chytré pohodlí s našimi inteligentními technologiemi.

Konektivita.

Bluelink® vám umožní ovládat vaše auto prostřednictvím mobilního telefonu. Telematické služby Hyundai LIVE poskytují informace o provozu, parkování a bodech zájmu v reálném čase.

Bezpečnost.

Do našeho balíčku Advanced Driver Assistance Systems byli přidány čtyři noví asistenti, kteří poskytnou větší bezpečnost a klid- vám i těm, které máte rádi.

i30 N Line

Fanoušci dynamické sportovní varianty N Line budou nadšeni designovými prvky i30 Hatchback N Line.

Technologie motorů budoucnosti.

Všechny nové modely zážehových motorů Hyundai i30 v Evropě již splňují emisní normy Euro 6d.

Hyundai i30 Kombi

Prostorná elegance. Komfortní všestrannost.

Nová i30 kombi splňuje všechny požadavky, které váš životní styl požaduje od auta: skvěle vypadá a naložíte do něj spoustu věcí a bezpečně zvládne všechny vaše cesty za dobrodružstvím.

Tak trochu jiný kombík. Podle vašich představ.

Ano, chcete prostornost a flexibilitu kombíku, ale chcete ji bez kompromisů co se týče vzhledu, komfortu nebo bezpečnosti. Se svým elegantním exteriérem i interiérem, chytře vymyšlenou prostorností a spoustou technologií je nový i30 kombi autem, které udělá ze všech vašich cest čisté potěšení.

Vkusný design.

Nová i30 kombi je ve své třídě novým etalonem vkusného designu. Se svými krásnými tvary a nezaměnitelným stylem budete hodně vyčnívat z davu běžných kombíků.

Nejnovější bezpečnostní technologie.

Kromě dobrodružství a výkonu nebyla opomenuta ani bezpečnost, nová i30 kombi má na palubě ty nejnovější technologie. Můžete být v klidu – všechny vaše cesty budou komfortní a bezpečné.

Stvořen pro všestrannost.

Prostorný interiér byl navržen tak, aby pojmul cokoliv, co od nového i30 kombi může váš život žádat: práci, zábavu i cokoliv mezitím.

Bezpečnost.

Čtyři noví asistenti byli přidáni do našeho balíčku pokročilých asistenčních služeb. To znamená větší bezpečnost a klid pro vás a vaše blízké.

Konektivita.

Bluelink® vám umožní ovládat vaše auto telefonem. Telematické služby Hyundai LIVE Services poskytnou informace o provozu, parkování a možnostech cesty v reálném čase.

i30 kombi N Line

Poprvé je dynamická výbava N Line k dispozici i pro i30 kombi. Užijte si to.

Hyundai i30 Fastback

Unikátní elegance. Vzrušující výkony.

Dejte o sobě vědět s novou i30 Fastback: nepřehlédnutelný styl se svými splývavými liniemi, energickým výrazem a silnou akcelerací – vše doplněno chytrými technologiemi, které vysoce překračují standardy ve své třídě.

Výraz elegance a výkonu.

Se svou splývavou siluetou a ladným tvarem střechy byl vždy i30 Fastback etalonem elegance. Teď přichází v inovovaném designu, s výraznými prvky a celou řadou nových chytrých technologií z oblasti bezpečnosti, konektivity, včetně velké nové 10,25″ dotykové obrazovky – krásnější, než kdy dříve.

Výrazná elegance.

Stejná unikátní silueta s výraznějším předkem a úhlednější zádí: nový i30 Fastback pozvedne váš styl a poskytne vám ještě víc příležitostí k sebevyjádření.

Dynamičtější jízda.

Nižší karosérie a silné přeplňované motory – nový i30 Fastback jezdí tak dobře, jak vypadá.

Chytřejší konektivita.

10,25" dotyková obrazovka zrcadlí váš chytrý telefon (s aplikacemi Apple CarPlay™ a Android Auto™) a zprostředkovává přístup k telematickým službám Bluelink® s dopravními informacemi v reálném čase.

Sportovní výkon.

Vychutnejte si moderní pohonné jednotky a převodovky při bezstarostných cestách.

Konektivita.

Bluelink® vám umožní ovládat vaše auto telefonem. Telematické služby Hyundai LIVE Services poskytnou informace o provozu, parkování a možnostech cesty v reálném čase.

Bezpečnost.

Čtyři noví asistenti byli přidáni do našeho balíčku pokročilých asistenčních služeb. To znamená větší bezpečnost a klid pro vás a vaše blízké.

i30 Fastback N Line

Fanoušci dynamické výbavy N Line budou nadšeni vylepšeným designem nového modelu i30 Fastback N Line.

Nová i30 N

Přeřaďte na vyšší rychlost.

Radost z jízdy má znovu nový význam.

Nový model Hyundai i30 N jsme vytvořili pro maximální radost z jízdy. Jeho modernizace proto zahrnuje ještě vyšší výkon, svěží nový design a nejmodernější techniku. Skvěle přitom kombinuje znamenitou dynamiku a jízdní vlastnosti pro jízdu na závodních okruzích s komfortem pro každodenní provoz – nová i30 N je skutečným závodním vozem použitelným pro každý den.

Vysoký výkon posunutý na novou úroveň.

Od premiéry oceňovaného a zákazníky oblíbeného modelu i30 N jsme tvrdě pracovali na tom, abychom tento skvělý vůz učinili ještě lepším. Mimo poznatků, získaných z úspěšného závodního speciálu i30 N TCR jsme bohatě využili také zpětnou vazbu z komunity našich fanoušků. Mezi nejdůležitější změny, které zvyšují úroveň sportovních výkonů, patří osmistupňová dvouspojková převodovka N DCT s pádly pro manuální řazení, vyšší výkon a točivý moment pro verzi s paketem Performance a kovaná kola z lehké slitiny s mimořádně nízkou hmotností.

Dvě převodovky na výběr.

Pro sportovní jízdu s rychlým, hladkým a efektivním řazením nabízíme dva typy převodovek. Standardní 6stupňová manuální převodovka díky své konstrukci a krátkým drahám řazení umožňuje hladkou a přesnou jízdu. Alternativou jí je zcela nová osmistupňová dvouspojková převodovka (N DCT) se spojkami chlazenými v olejové lázni, která se vyznačuje mimořádně rychlým řazením. Chcete-li v každodenním životě prožívat pocity jako v závodním voze, můžete i u této převodovky řadit manuálně, prostřednictvím kulisy řazení nebo pádly pod volantem.

Ještě více radosti z jízdy: N DCT.

Nová převodovka N DCT s bleskurychlým řazením a excelentním přenosem hnací síly zajišťuje vynikající zrychlení, například z 80 na 120 km/h za pouhé 3,5 sekundy (2). To je o 3 sekundy rychleji než s manuální převodovkou.

Lehké komponenty pro ještě lepší výkony.

Nová mimořádně sportovní a lehká sedadla N a 19" kovaná kola z lehké slitiny významně snižují hmotnost vozu. Výsledkem jsou podmanivé zážitky z jízdy s ještě lepšími výkony, preciznější ovladatelností a větší agilitou.

EXTERIÉR

Upravený design pro ještě více vzrušujících zážitků a lepší výkony.

Nový model i30 N byl zrozen na závodním okruhu a svým vzhledem to dává náležitě najevo. Jeho upravený design se ještě intenzivněji zaměřuje na sportovní výkony a je více než jen pouhým stylistickým cvičením. Neutuchající touha po vyšších výkonech stojí například za novým předním nárazníkem s agresivním designem, jehož otvory pro vedení vzduchu zlepšují aerodynamiku a minimalizují turbulence. A nová 19“ kovaná kola z lehké slitiny vypadají samozřejmě skvěle, ale současně také zlepšují ovladatelnost a trakci, protože snižují neodpružené hmoty.

INTERIÉR

Vylepšené sportovní místo pro řidiče.

Nová i30 N byla stvořena pro ty, kteří opravdu milují automobily, lidmi, které naplňuje stejná vášeň. Uhlazený a sportovní interiér proto posádku přiléhavě obklopí a vyvolá v ní ryzí nadšení. V řidič po usednutí pocítí pocit naprosté kontroly nad vozem, a to při zachování veškerého komfortu. Ergonomie se kompletně zaměřuje na řidiče – všechno budete mít na očích a v dosahu prstů.


Lehká sportovní sedadla N – Seďte jako profesionál.

Mimořádně lehká sportovní sedadla s integrovanými hlavovými opěrkami jsou čalouněna ušlechtilou kůží a prémiovým materiálem Alcantara® a ozdobena osvětleným logem N. Vynikající oporu těla v příčném směru poskytuje výrazné boční vedení.

Rychlé řazení v dosahu prstů.

Závodními vozy inspirovaná pádla pod volantem umožňují rychlé a snadné řazení pohybem prstu. Volant díky tomu můžete během svižného průjezdu zatáčkou držet pevně v rukou i při změnách převodových stupňů. Řazení je tak ještě efektivnější.

Panel sdružených přístrojů N.

Stačí jeden pohled a zjistíte vše o teplotě motorového oleje, točivém momentu i plnicím tlaku. Funkce signalizující vhodný okamžik pro řazení Vás podpoří při jízdě na závodním okruhu. Variabilní červené pole na otáčkoměru, tvořené LED diodami, se mění v závislosti na provozních podmínkách.

KONEKTIVITA

Modernizovaná nejnovějšími technologiemi a inovativními funkcemi.

Užívejte si nejmodernější chytré konektivity s 10,25" dotykovým displejem, který Vám poskytne všechno potřebné přímo na velké zobrazovací a ovládací ploše, ať se jedná o navigaci, propojení chytrého telefonu nebo služby Bluelink® Connected Car Services. Ovládejte tak svůj vůz z chytrého telefonu – nebo svým hlasem. Kromě mnoha chytrých funkcí, které můžete ovládat v aplikaci Bluelink, budete mít po dobu pěti let bezplatně k dispozici také funkce LIVE Services včetně aktuálních informací o parkovacích místech, dopravě či počasí.

Vylepšený 10,25" centrální dotykový displej.

Užívejte si dokonalé konektivity prostřednictvím 10,25" dotykového displeje s vysokým rozlišením, který je k dispozici již v základní výbavě. Díky uživatelským rozhraním Apple CarPlay™ a Android Auto™ je na něm všechno snadno dostupné.

Systém pro zaznamenávání provozních dat.

Vyhodnocujte a zlepšujte své jízdní výkony v aktualizovaném grafickém zpracování díky systému pro zaznamenávání provozních dat, jehož používání je nyní ještě snadnější. Můžete sledovat výkon, točivý moment, plnicí tlak, zrychlení a používat stopky pro měření časů na kolo a zrychlení.

i30 N Fastback

Silný a sofistikovaný.

Elegantní adrenalin.

Model i30 N Fastback je navržen tak, aby vynikl - a přitom přinášel ryzí nefalšované vzrušení z jízdy. S vylepšenou motorizací i designem funguje tak nádherně, jak vypadá.

Vzrušující výkon v sofistikovaném stylu.

Nový Hyundai i30 Fastback N se svou šikmou siluetou a elegantně skloněnou linií střechy poskytuje vzrušující výkon v sofistikovaném stylu. Hyundai i30 N Fastback vylepšený všemi výkonnostními aktualizacemi a novou chytrou technologií je čistou esencí adrenalinu a elegance..

Potěšení z výkonu.

Vylepšená výbava Performance poskytuje výkon 280 k a točivý moment 392 Nm, s podstatným zvýšením rozsahu výkonu pro vysokou odezvu, lepší akceleraci a mnohem více zábavy.

Představujeme převodovku N DCT.

Ještě více zábavy při řízení: 8stupňová dvouspojková automatická převodovka s řadicími pádly na volantu a novými funkcemi N Performance pro ještě sportovnější zážitek.

N řazení.

Stiskněte a usmívejte se - uvolněte plný výkon N po dobu 20 sekund pomocí jediného tlačítka. Užijte si maximální točivý moment a zrychlení, zvuk výfuku a pocit tlaku při řazení vyšší rychlosti.

Výkon.

Lepší výkon s dvouspojkovou automatickou převodovkou N DCT s řadicími pádly pod volantem a zvýšený výkon a točivý moment u výbavy Performance.

Konektivita.

Bluelink® vám umožní ovládat vaše auto telefonem nebo hlasem. Telematické služby Hyundai LIVE poskytují informace o provozu a parkování v reálném čase a mnohem, mnohem více.

Bezpečnost.

Nová i30 N Fastback je vybavena nejnovějšími bezpečnostními systémy Hyundai Smart Sense a dalšími asistenty, které dodají klid vaší mysli.

Hyundai i30

Soubory ke stažení:

Kontakt na prodejce

Prodej nových a předváděcích vozů

Kontakt

AR SERVIS s.r.o.,
Jarošovská 869/II, 377 01 Jindřichův Hradec

Otevírací doba:
pondělí - pátek: 7 - 17 h
sobota: 8 - 12 h
neděle: zavřeno

Servis ŠKODA: 384 321 004, 777 182 004
Servis PEUGEOT: 733 710 265
Servis HYUNDAI: 732 389 654

Prodej ŠKODA: 734 391 735
Prodej PEUGEOT: 732 117 498, 732 372 490
Prodej HYUNDAI: 732 372 490, 732 117 498

Prodej ojetých vozů: 731 838 281, 730 178 785, 733 404 516

facebook AR Servis

Kompletní kontakty