Hyundai Ioniq 6

Probuďte svůj svět.

Elektrifikovaný streamliner.

Zcela nový IONIQ 6, elegantní a nezaměnitelný, je obrysem nové éry elektrické mobility. Jeho design a ohleduplný interiér připomínající kokon byly vytvořeny tak, aby vám poskytly individuální a flexibilní prostor. Tím nově definuje zážitek z jízdy.

Sofistikovaný streamliner.

Půvabně se svažující střecha a proudnicový design, který vychází z konceptu Prophecy, podtrhují dynamický sportovní charakter tohoto jedinečného čtyřdveřového elektrického sedanu.

Dojezd přes 610 km

Díky mimořádně nízkému součiniteli odporu vzduchu pouhých 0,21 a špičkovému elektrickému pohonu dokáže IONIQ 6 ujet více než 610 km na elektřinu.

Materiály šetrné k životnímu prostředí.

IONIQ 6 se vyrábí z materiálů šetrných k životnímu prostředí, jako je například ekologicky zpracovaná kůže a recyklovaná příze z plastových lahví.

Zevnitř ven. Interiér navržen pro více prostoru.

Vnitřní prostor elektromobilu IONIQ 6 byl od počátku zaměřen na člověka a byl vyvíjen současně s vnějším tvarem. Tento integrovaný přístup je netradičním způsobem navrhování vozu, ale přinesl výjimečný výsledek: kabinu připomínající kokon, která umožňuje cestujícím svobodně si užívat života ve voze. Vnitřní prostor byl maximalizován a protáhl se vpředu i vzadu - výsledkem je jedinečná silueta streamlineru a prostorný interiér.

Smyslný interiér.

Kupolovitá kabina, inspirovaná konceptem Prophecy, je navržena tak, aby byla pohodlná a praktická - jako osobní úkryt podobný kokonu.

Relaxační sedadla v první řadě.

Udělejte si pohodlí díky předním sedadlům nastavitelným v 8 směrech. Opřete se a dopřejte si osvěžující přestávku při nabíjení - stisknutím jediného tlačítka.

Objevte podstatu jednoduchosti

Čisté, oblé linie a uhlazený design elektromobilu IONIQ 6 vyzařují elegantní jednoduchost. Aerodynamické a emotivní oblé křivky a hladké linie vzdávají hold ikonickým vozidlům 20. a 30. let minulého století - přepracovaným pro dnešní udržitelnou mobilitu.

Půvabná aerodynamická silueta

Jedinečná typologie modelu IONIQ 6 ve stylu streamliner se vyznačuje čistými a jednoduchými liniemi a aerodynamickým designem, který jsme nazvali Emotional Efficiency.

Nízkoprofilová záď

Tvar zadní části modelu IONIQ 6 je navržen s ohledem na aerodynamickou účinnost pro maximalizaci dojezdu na elektřinu, posiluje přítlak a snižuje odpor vzduchu.

Zadní spoiler inspirovaný křídlem

Eliptický zadní spoiler inspirovaný křídlem je tvarován průhlednými materiály připomínajícími sklo, které zvýrazňují jeho jedinečné signaturní LED osvětlení.

IONIQ 6 má kořeny v koncepčním elektromobilu Prophecy

Název mluví za vše. Když jsme v roce 2020 představili koncept "Prophecy" měli jsme jasno v jedné věci. Spíše než na čistý koncept odkazuje jeho název na skutečnost, že toto vozidlo je zkušebním polygonem pro nápady a funkce, které si brzy najdou cestu do sériových vozidel. O dva roky později je IONIQ 6 tímto proroctvím, které se naplnilo.

Smyslná sportovnost

Uplatnění filozofie designu Hyundai Sensuous Sportiness je patrné ve smyslné boční části. Ten je prořezán čistou a jednoduchou proudnicí One Curve, která se s minimalistickou střídmostí táhne od přední části vozu až k zádi. Dynamická, elegantní linie zadní části, vytvořená zadními čtvrtinovými panely jako by poháněla tvary vpřed, i když stojí na místě.

Aerodynamický design

Konstrukce zajišťuje vynikající aerodynamiku, která je pro elektromobily nepostradatelná. Tvar vrtule zabudované do kol tuto vlastnost potvrzuje, protože nutí vzduch nasávat a stékat po boku karoserie jako voda po kameni. Integrovaný zadní spoiler tento efekt doplňuje využitím přítlaku, který napomáhá stabilitě při rychlé jízdě.

Budoucnost elektromobility je tady

Tento přelomový elektromobil s dechberoucím designem a jízdní dynamikou, jakož i 800V bateriovým systémem pro ultrarychlé nabíjení, přináší strhující výkon. Je postaven na nové špičkové platformě, která není ničím menším než technologickým milníkem v éře rozvoje elektromobilů.

Inteligentní systém předních světel

Užijte skvělou viditelnost, aniž byste oslňovali ostatní řidiče. Systém IFS automaticky nastavuje projekční LED světlomety v reálném čase v závislosti na stavu vozovky.

Dvoubarevné ambientní osvětlení

Nastavte si barvu podle nálady. Vyberte si ze 64 barev a šesti duálních barevných témat vyvinutých odborníky na barvy pro emotivnější zážitek ve voze.

Volant s LED infografikou

Interaktivní LED pixelové kontrolky na volantu zobrazují mimo jiné: režim jízdy, zařazení zpátečky, hlasové rozpoznávání a dobíjení elektromobilu.

Digitální boční zrcátko

Možnost výběru digitálních bočních zrcátek, která nahrazují tradiční zpětná zrcátka kamerou a vnitřním monitorem pro lepší viditelnost a lepší aerodynamiku.

Výkon díky špičkovým technologiím

Tento plně elektrický čtyřdveřový sedan elegantně kombinuje úžasný výkon s ohromující řadou chytrých technologií a nabízí dojezd přes 610 km. Byl vytvořen, aby vás dovezl dál - s rychlejším nabíjením a elegantnějším stylem.

Pohon všech kol

Ve verzi s pohonem všech kol je IONIQ 6 poháněn dvěma elektromotory integrovanými do přední a zadní nápravy, které poskytují výkon 325 k (239 kW) a okamžitý točivý moment 605 Nm (k dispozici pouze společně s baterií s dlouhým dojezdem 77,4 kWh).

Pohon zadních kol

IONIQ 6 ve verzi s baterií 53 kWh pohání elektromotor integrovaný do zadní nápravy, který poskytuje výkon 151 k (111 kW).

Nejmodernější technologie EV pro lepší výkon.

IONIQ 6 je vybaven ohromující řadou chytrých technologií a inovativních systémů pro elektromobily a byl vytvořen, aby vás dovezl dál - s rychlejším nabíjením a větším dojezdem.

Vícenásobné nabíjení

Je vybaven inovativním 800V bateriovým systémem pro nejrychlejší nabíjení, které je dnes možné, a je také kompatibilní pro 400V nabíjení a nabíjení střídavým proudem.

Dojezd přes 610 km

Díky nejmodernějším inteligentním technologiím Hyundai a koeficientu aerodynamického odporu 0,21 dosahuje IONIQ 6 s pohonem zadních kol a baterií s dlouhým dojezdem 77,4 kWh plně elektrického dojezdu přes 610 km.

Rychlost ultrarychlého nabíjení

První patentovaná technologie společnosti Hyundai na světě dokáže podporovat nabíjecí infrastrukturu 400 V i 800 V bez dalších komponentů nebo adaptérů. 800V bateriový systém modelu IONIQ 6 dokáže přidat 100 km dojezdu za 5 minut! Podporuje nabíjení s výkonem až 220 kW v ultrarychlé nabíjecí stanici DC - nabití z 10 na 80 % za 18 min.

Technologie Vehlice-to-Load (V2L)

S IONIQ 6 můžete napájet jakékoli zařízení, nabíjet elektrokola, skútry nebo vybavení pro kempování. Na cestách nebo na svém oblíbeném místě v přírodě. V prostorné kabině je k dispozici palubní zásuvka na 230 V. Pomocí měniče, který se zapojuje do obousměrného vnějšího nabíjecího portu, můžete napájet zařízení s výkonem až 3,6 kW, i když je vozidlo vypnuté.

 

Vedoucí postavení v elektrické éře s E-GMP

IONIQ 6 je postaven na platformě Electric-Global Modular Platform (E-GMP) společnosti Hyundai. Tato speciální platforma pro elektromobily s bateriemi, vytvořená pomocí patentovaných technologií vyvinutých společností Hyundai, umožňuje rychlejší nabíjení, větší dojezd, větší vnitřní prostor a lepší jízdní vlastnosti.

Modulární pro větší flexibilitu

E-GMP vyhovuje široké škále typů vozidel, dojezdových vzdáleností a životních stylů díky standardizovanému bateriovému systému vybavenému technologií optimalizovanou pro elektromobily.

Elektrický výkon

Odstraněním benzinového motoru jsme získali prostor pro montáž elektromotoru a baterie nízko nad zemí pro ideální rozložení hmotnosti mezi přední a zadní část a nízké těžiště pro lepší jízdní vlastnosti.

Více místa pro cestující

E-GMP uvolňuje prostor, který umožňuje vytvářet inovativní prostorné interiéry určené výhradně pro elektromobily, což nám umožňuje poskytovat zákazníkům nový zážitek z elektrifikované mobility.

Inovativní využití materiálů šetrných k životnímu prostředí

Naši designéři v celém modelu IONIQ 6 hojně využívají udržitelné materiály. V exteriéru je to například recyklovaná pigmentová barva z vyřazených pneumatik a pigmentová barva z bambusového dřevěného uhlí. V interiéru je použita ekologicky zpracovaná kůže, recyklovaná PET tkanina a koberec z recyklované rybářské sítě a také suroviny získané z cukrové třtiny.

Ekologická kůže

Očekáváme, že ekologický proces barvení kůže lněným olejem sníží biochemickou spotřebu kyslíku (BOD) a chemickou spotřebu kyslíku (COD) v odpadních vodách. Zbytkový lněný olej je biologicky odbouratelný.

Kobereček z rybářských sítí

Pro výrobu koberečků využíváme nylonovou přízi vyrobenou z recyklovaných rybářských sítí z oceánů.

 

Bio barva

Dveře jsou natřeny bio polyuretanovou barvou, která obsahuje olej získaný z rostlin, což pomáhá zlepšit kvalitu ovzduší v našich závodech a snížit emise CO2 ve výrobním procesu.

Recyklovaná PET tkanina

Sedadla v modelu IONIQ 6 mají ekologickou tkaninu vyrobenou z recyklované plastové příze PET.

Přístrojová deska s biomateriály

Přístrojová deska je potažena měkkým plastem PE, který obsahuje biologické materiály získané z přírodní cukrové třtiny.

Tkanina Bio PET

Součástí podhledu je tkanina vyrobená z bio PET příze, která obsahuje složky získané z cukrové třtiny.

Hyundai Ioniq 6

Soubory ke stažení:

Kontakt na prodejce

Prodej nových a předváděcích vozů

Kontakt

AR SERVIS s.r.o.,
Jarošovská 869/II, 377 01 Jindřichův Hradec

Otevírací doba:
pondělí - pátek: 7 - 17 h
sobota: 8 - 12 h
neděle: zavřeno

Servis ŠKODA: 384 321 004, 777 182 004
Servis PEUGEOT: 733 710 265
Servis HYUNDAI: 732 389 654

Prodej ŠKODA: 734 391 735
Prodej PEUGEOT: 732 117 498, 732 372 490
Prodej HYUNDAI: 732 372 490, 732 117 498

Prodej ojetých vozů: 731 838 281, 730 178 785, 733 404 516

facebook AR Servis

Kompletní kontakty