Nová i20

Vzrušení na dosah.

Stanovení nových standardů.

Dynamický a výrazný nový Hyundai i20 nastavuje nová měřítka v segmentu malých vozů. Tento malý vůz kombinuje spoustu chytrých technologií, jako jsou nejlepší funkce konektivity ve své třídě a bezpečnostní paket, který patří k nejkomplexnějším ve své třídě.

Navrženo tak, aby vyniklo.

Sportovní, elegantní a vizuálně ohromující: Nový i20 se díky svému osvěženému designu exteriéru snadno dostane do popředí zájmu.

Nově definovaná bezpečnost jízdy.

Balíček vylepšených bezpečnostních opatření je navržen tak, aby byly ulice bezpečnější pro všechny: pro vás, vaše spolucestující a všechny ostatní účastníky silničního provozu - včetně chodců a cyklistů.

Připojeno k vám.

Užívejte si chytré technické funkce konektivity modelu i20 a užijte si pohodlnou jízdu: Zůstaňte bezdrátově připojeni a ovládejte svůj vůz hlasem i na cestách.

Styl nové generace

Na prvním dojmu záleží - proto jsme osvěžili design jednoho z našich nejúspěšnějších modelů. Výsledek? Vůz, který vypadá stejně dobře jako jezdí, s moderní, dynamickou siluetou, která na silnici vynikne.

Připojte se k vašemu vozu.

Nový i20 je vybaven nejmodernějšími funkcemi konektivity, díky kterým bude vaše jízda ještě pohodlnější.

Špičková bezpečnost.

Další bezpečnostní funkce Hyundai Smart Sense jsou nyní součástí standardní výbavy: Bezpečné cestování pro každého.

Sportovní a udržitelný.

Pro maximální účinnost a výkon je k dispozici 48voltová mild-hybridní technologie.

5letá záruka bez omezení počtu ujetých kilometrů.

Jako každý Hyundai je i i20 vyroben podle nejvyšších možných standardů kvality. A my tuto kvalitu podporujeme pětiletou zárukou bez omezení počtu ujetých kilometrů, takže si můžete užívat věcí, které máte v životě rádi, aniž byste se museli o svůj vůz strachovat. Užijte si dodatečný klid, který vám poskytuje jedna z nejlepších záruk v oboru - standardně.

Sportovní vzhled v novém pojetí.

Dynamický, výrazný a smyslně sportovní - Model i20 s osvěženým designem nyní nastavuje nová měřítka ve svém segmentu díky dynamickému vzhledu, který na silnici upoutá pozornost.

Buďte středem pozornosti.

Elegantní nový model i20 má nyní nové prvky vnějšího designu, které ještě více zdůrazňují jeho sportovní postoj díky nízkému profilu střechy a dlouhému rozvoru. Je inspirován filozofií designu Hyundai Sensuous Sportiness a představuje harmonickou kombinaci energických proporcí, stylu a technologií.

Dynamický světelný podpis.

Rozsáhlé full LED světlomety jsou dynamicky zvýrazněny ostrými světly pro denní svícení a vizuálně navazují na zadní část vozu, čímž vytvářejí jedinečný vzhled.

Sportovní styl

Nový výrazný přední nárazník rámují výrazné otvory pro přívod vzduchu a nová odvážná mřížka chladiče, která působí silným dojmem na první pohled.

Odvážný nový vzhled zadní části.

Plynulé sdružené svítilny LED ve tvaru písmene Z se opticky rozšiřují přes víko zavazadlového prostoru a vytvářejí tak skutečně jedinečný vzhled. Nově navržený zadní nárazník se vyznačuje stříbrnou akcentní mřížkou, která ladí se světelným podpisem a vytváří tak nový odvážný nádech, který vyzařuje sportovnost z každého úhlu.

Najděte si ta správná kola pro svůj styl.

Vyberte si ze dvou nových designů kol, které byly vytvořeny speciálně pro zdůraznění energického postoje modelu i20: nová 16" kola z lehké slitiny a nová 17" kola z lehké slitiny. K dispozici jsou také 15" ocelová kola s kryty kol.

Vaše auto. Vaše barvy.

Přizpůsobte si i20 svému osobnímu stylu: Vůz doplňuje jeho přitažlivou siluetu a nabízí se v 8 stejně fascinujících barvách exteriéru, ze kterých si můžete vybrat. Tři barvy exteriéru jsou zcela nové: Lucid Lime Metallic, Lumen Grey Pearl a Meta Blue Pearl. Navíc vám dostupná dvoubarevná střecha v černé barvě Phantom Black umožní dodat vozu ještě více stylu.

Lucid Lime MetallicLumen Gray PearlMeta Blue Pearl

Dvoubarevná střecha.

Přizpůsobte si svůj vzhled pomocí další možnosti - dvoubarevného stylu se střechou v černé barvě Phantom. Vytvořte si vůz dokonale přizpůsobený vašemu osobnímu vkusu.

Vysoce kvalitní a technicky vyspělá kabina.

V interiéru modelu i20 použili designéři Hyundai celou řadu inovativních estetických a technických řešení, aby vytvořili vzdušnou a moderní atmosféru. Interiér byl vylepšen standardně dodávaným 4,2" digitálním informačním panelem a vícebarevným ambientním LED osvětlením, které můžete měnit podle své nálady. A pro lepší osvětlení ve voze je nyní v celé kabině namísto žárovek instalována technologie LED.

Sportovní čtyřramenný volant.

Mějte vše pod kontrolou a zůstaňte ve spojení díky přepínačům na volantu.

Elegantní přístrojová deska.

Elegantní horizontální lamely dodávají výrazné přístrojové desce netradičně stylový vzhled a podtrhují elegantní a široký design přední masky.
Užijte si pohodlí a styl.

Pohodlně se usaďte a užijte si jízdu. I přes své kompaktní vnější rozměry vám i20 poskytne dostatek prostoru v interiéru díky sportovním předním sedadlům s výraznými bočními a nožními opěrkami, které vám zpříjemní každou cestu.

Velkorysý zavazadlový prostor.

Potřebujete místo pro velký náklad? Pohodlně uložte kryt zavazadlového prostoru za zadní lavici, abyste optimálně využili úložný prostor i20. S objemem zavazadlového prostoru 352 litrů nabízí i20 spoustu místa pro vás a vaši rodinu, abyste se mohli sbalit na dobrodružství.

Špičkové funkce pro bezkonkurenční zábavu.

Model i20 je vybaven špičkovou výbavou ve všech hlavních kategoriích. Nejmodernější efektivita a výkon jdou ruku v ruce s úrovní pohodlí, která z tohoto vozu dělá skutečnou špičku ve svém segmentu.

Větší výběr pohonných jednotek.

Pod kapotou se nachází 48voltové mild-hybridní hnací ústrojí, které může být spojeno s motorem 1.0 T-GDi nového modelu i20 - k dispozici je výkon 100 k nebo 120 k. 48voltový mild-hybridní systém, navržený pro maximální účinnost a výkon, přispívá ke snížení spotřeby paliva a emisí uhlíku.

1,0 T-GDi benzinový motor.

Náš tříválcový motor Turbo GDI o objemu 998 cm3 je navržen tak, aby přenesl sportovní charakter modelu i20 na silnici. Díky výkonu až 120 k a naší 48V mild-hybridní technologii, která je k dispozici.

1,2 MPi benzinový motor.

Náš vstupní motor o výkonu 84 k se zdvihovým objemem 1197 cm3 a 4 válci představuje jemnou sílu, se kterou je třeba počítat. Ve spojení s pětistupňovou manuální převodovkou nabízí tato pohonná jednotka plnou kontrolu i příjemný průběh točivého momentu.

7stupňová automatická převodovka.

Sedmistupňová dvouspojková automatická převodovka kombinuje úspornost a radost z jízdy manuální převodovky s pohodlím automatické převodovky.

Inteligentní manuální převodovka (iMT).

Šestistupňová převodovka iMT je navržena tak, aby snižovala emise a zvyšovala spotřebu paliva tím, že při každém uvolnění plynového pedálu automaticky zapne režim volnoběhu.

7stupňová dvouspojková převodovka.

Vychutnejte si špičkový výkon a libovolnou míru kontroly nad vozem i20 s převodovkou 7DCT, která je k dispozici s motorem 1,0 l s turbodmychadlem a poskytuje vám dynamický zážitek z jízdy i vynikající spotřebu paliva najednou. Systém s dvěma spojkami umožňuje bleskurychlé řazení rychlostních stupňů, ať už využijete pohodlný automatický režim, nebo se rozhodnete pro ruční řazení.

Systém energetické regenerace (ERS).

Systém ISG (Idle Stop & Go), systém řízení alternátoru (AMS) a pneumatiky s nízkým valivým odporem doplňuje náš systém rekuperace energie (ERS): když se vůz pohybuje se zařazeným rychlostním stupněm, ale se zavřeným plynem, brzdný účinek motoru vytváří kinetickou energii, která se přeměňuje na elektřinu a ukládá se do baterie. Tím se snižuje spotřeba paliva i emise výfukových plynů.


Prémiový zvukový systém a plná bezdrátová konektivita.

Užijte si více pohodlí díky bezdrátovému zrcadlení obrazovky telefonu pro 8" dotykový displej a bezdrátovému nabíjení smartphonu pro všechny možnosti dotykového displeje. Dostupný prémiový audiosystém BOSE® s osmi reproduktory se postará o větší zábavu, když si chcete jen zesílit zvuk a zazpívat si.

Bezdrátové nabíjení.

Užijte si bezkabelové připojení mobilního telefonu - bezdrátové nabíjení pro všechny dotykové obrazovky a bezdrátové zrcadlení pro 8" dotykovou obrazovku v ceně.

USB porty.

Připojení a nabíjení přenosných zařízení USB k i20 nebylo nikdy jednodušší díky portům USB-C v přední a zadní části vozu - stačí zapojit a hrát.

Prémiový zvukový systém Bose®.

Vychutnejte si úžasný zvukový zážitek díky špičkovému audiosystému Bose® ve voze i20. S osmi reproduktory včetně subwooferu je navržen tak, aby držel krok se sportovním stylem vozu a poskytoval zvukový zážitek, který je stejně dynamický jako jízda s i20.

Nejlepší funkce připojení ve své třídě.

Užívejte si nejmodernější chytré technologie se dvěma 10,25" vizuálně kombinovanými velkými obrazovkami s funkcí rozdělení obrazovky. Se službami Bluelink Connected Car Services můžete svůj vůz ovládat pomocí chytrého telefonu.

Připojené směrování.

Propojené směrování znamená, že trasu již nevypočítává procesor v navigačním zařízení, ale výkonný server v cloudu Hyundai. Proč je to lepší? Protože umožňuje přesnější předpověď dopravy, přesnější časy příjezdu a spolehlivější přepočty trasy.

Finální navigace do cíle.

Možná budete muset svůj vůz i20 někde zaparkovat, než dorazíte do cíle. Pokud se nacházíte v okruhu 200 m až 2 km, můžete navigaci z vozu předat aplikaci Bluelink. Díky rozšířené realitě vás pak telefon navede přesně tam, kam chcete jet.

Upozornění na rychlostní radary.

Komplexní služba s upozorněními [na pevné i mobilní radary. Můžete se tak soustředit na bezpečnou, jistou a pohodovou jízdu.

Parkovací asistent.

Díky parkovacímu asistentu (PA) se snadno dostanete do úzkých parkovacích míst: Vychutnejte si poloautonomní parkování podporované řadou senzorů a softwaru.

Režimy nálad.

Díky režimům Mood si můžete vychutnat příjemné zvuky prostředí při delších jízdách nebo v dopravní špičce. K dispozici je 6 různých offline zvukových krajin, které můžete poslouchat a relaxovat při nich.

eCall.

Vaše bezpečnost je naší nejvyšší prioritou. Díky systému eCall druhé generace založenému na síti 4G i20 v případě vážné nehody automaticky upozorní záchranné složky a sdělí jim polohu vozu.

Integrace LA LISTE.

Hledáte skvělou restauraci po dlouhé cestě? Aplikace LA LISTE, která je nyní k dispozici v modelu i20, vám doporučí nejlepší restaurace ve vašem okolí.

Nejkomplexnější bezpečnostní balíček.

S naším nejmodernějším pokročilým asistenčním systémem Hyundai Smart Sense nabízí i20 nejkomplexnější balíček technologií aktivní bezpečnosti ve své třídě - vytvořený tak, aby vám poskytl více bezpečí a klidu. Mnohé z dostupných funkcí byste ve vozech tohoto segmentu nečekali.

Asistent pro jízdu v jízdním pruhu (LFA).

Poprvé je i20 vybaven asistentem pro jízdu v jízdním pruhu (LFA). Po aktivaci udržuje vůz v jízdním pruhu při rychlostech od 0 do 180 km/h na dálnicích a v městských ulicích.


Asistent pro odvrácení kolize se slepým úhlem (BCA).

Pomocí radarových senzorů ve spodní části zadního nárazníku a přední kamery vás systém upozorní na provoz v mrtvém úhlu. Pokud v takové situaci nastavíte ukazatel směru, vydá zvukové upozornění a zabrzdí, aby zabránil kolizi.

Asistent pro odvrácení kolize při couvání (RCCA).

Při couvání z míst se sníženou viditelností systém nejen varuje řidiče, pokud se k němu blíží vozidla ze strany, ale také automaticky brzdí.


Asistent pro odvrácení čelního nárazu (FCA).

Systém FCA snímá vozovku před sebou pomocí radaru a kamery a automaticky brzdí, když zjistí náhlé brzdění vozu jedoucího vpředu nebo chodce a cyklisty na silnici.

Inteligentní tempomat založený na navigaci (NSCC).

Využívá nejmodernější navigační systém k předvídání nadcházejících zatáček nebo rovinek na dálnicích a upravuje rychlost pro bezpečnější jízdu.

Inteligentní asistent omezení rychlosti (ISLA).

Při překročení rychlostního limitu se zobrazí zvukové a vizuální signály. V kombinaci s manuálním omezovačem rychlosti může systém ISLA automaticky upravovat rychlost vozidla.

Upozornění na cestující vzadu (ROA).

Zjistí, zda byly před nastartováním vozidla otevřeny nebo zavřeny zadní dveře, a připomene řidiči, aby zkontroloval sedadla při výstupu z vozidla.

Asistent pro odvrácení kolize při parkování - couvání (PCA-R).

Systém PCA-R vám dává větší jistotu při vjíždění s i20 do úzkých parkovacích míst při zařazení zpátečky. Kdykoli systém rozpozná riziko kolize, systém PCA-R automaticky aktivuje brzdy.

Výstraha před opuštěním vedoucího vozidla (LVDA).

Tato chytrá funkce pro jízdu ve městě upozorní řidiče, když vozidlo před ním vybočí z klidového stavu, například na semaforu nebo v dopravní zácpě.

Soubory ke stažení:

Kontakt

AR SERVIS s.r.o.,
Jarošovská 869/II, 377 01 Jindřichův Hradec

Otevírací doba:
pondělí - pátek: 7 - 17 h
sobota: 8 - 12 h
neděle: zavřeno

Servis Škoda: 384 321 004, 777 182 004
Servis Peugeot: 733 710 265
Servis Hyundai: 732 389 654

Prodej Škoda: 734 391 735
Prodej Hyundai: 732 372 490, 732 117 498

Prodej ojetých vozů: 731 838 281, 730 178 785, 733 404 516

facebook AR Servis

Kompletní kontakty