Nová KONA Electric

Live unlimited.

Větší a odvážnější

Nový futuristický vzhled, dynamičtější chování na silnici a větší vnitřní prostor pro všechna vaše dobrodružství. Toto odvážné, vylepšené plně elektrické SUV nabízí nejmodernější inteligentní technologie a nejlepší dojezd ve své třídě. Pro stylovou elektromobilitu - bez kompromisů.

Více prostoru pro více možností

Nejprve jsme vyvinuli elektrickou verzi zcela nového modelu KONA a krása této inovace je vidět z každého úhlu. Elegantně tvarovaná, čistá, výrazná přední část a aerodynamické plynulé linie modelu KONA Electric podtrhují futuristický styl. Vyvinula se ve větší a odvážnější SUV.

Výrazný design

Čistá a výrazná přední část je zvýrazněna LED horizontální světelnou lištou, která se elegantně klene přes celou kapotu a působí tak dynamičtěji na silnici.

Stylová prostornost

Pro zajištění maximálního vnitřního prostoru se KONA Electric vyvinula, rozšířila a prodloužila. Navíc nabízí ve 2. řadě velkorysý prostor pro nohy a ramena.

Pokročilé chytré technologie

KONA Electric se svou působivou nabídkou nejmodernějších chytrých technologií nastavuje nová měřítka v segmentu subkompaktních SUV. Užijte si nejnovější funkce konektivity a chytré komfortní funkce podpořené špičkovými bezpečnostními a asistenčními systémy pro řidiče. Je také prvním vozem Hyundai, který je vybaven novým navigačním kokpitem Connected Car s aktualizacemi softwaru nové úrovně OTA (Over The Air).

Head-up displej

Head-up displej vás bezpečně provede světem a promítá informace, jako jsou pokyny nebo varování, přímo do vašeho výhledu na silnici.

Větší bezpečnost díky autonomnímu řízení

Je vybaven asistentem pro jízdu na dálnici, naším autonomním řízením 2. úrovně, který kontroluje rychlost a vzdálenost a pomáhá vám při změně jízdního pruhu.

Ostřejší a odvážnější nový vzhled

Elegantní design exteriéru zcela nového modelu KONA vychází z konceptu EV-first, který kombinuje čistou aerodynamickou příď a horizontální světlomety. I přes svůj futuristický vzhled však zcela nová KONA Electric nikdy nedá nikomu zapomenout, že se jedná o SUV.

Elegantně sofistikovaný.

Sportovní charakter modelu KONA Electric s elegantními liniemi a futuristickým nádechem, který navazují na ikonický design prvního modelu KONA.

Světla Seamless Horizon.

Čistá a výrazná přední část je zvýrazněna LED horizontální světelnou lištou, která se elegantně klene přes celou kapotu a působí tak dynamičtěji na silnici.

Dynamické obrysové linie.

Dynamický styl modelu KONA Electric podtrhují odvážně tvarované kryty podběhů kol v barvě karoserie, které se spojují s předními a zadními světlomety a dodávají vozu robustní vzhled.

Zvolte si svůj styl.

V závislosti na úrovni výbavy si můžete vybrat ze tří stylových typů kol: 17" dvoubarevná kola z lehké slitiny Carbon Gray a 19" dvoubarevná kola z lehké slitiny Glossy Black.

Design světel.

Výrazný design dvojitých světlometů zahrnuje plně projekční LED světlomety integrované v předním nárazníku, které v kombinaci s bezešvými horizontálními svítilnami na kapotě vytvářejí poutavý světelný podpis.

Výrazný design zadní části.


Na výrazné zadní části se nachází také horizontální světelná lišta, která je u tvořena z pixelů. Vysoko umístěné brzdové světlo je plynule integrováno do hrany spoileru.

Aktivní vzduchová klapka.

Aktivní vzduchová klapka integrovaná do předního nárazníku podtrhuje vzhled přední části vozu a zároveň v zavřeném stavu zvyšuje energetickou účinnost a v otevřeném stavu podle potřeby chladí části vozu.

Komfortní a stylový.

KONA Electric se vyvinula tak, aby poskytla maximální vnitřní prostor, rozšířila se a prodloužila a nabídla velkorysý prostor pro nohy a ramena ve 2. řadě. Plochá podlaha bez středového tunelu umocňuje pocit prostornosti.

Větší vnitřní prostor pro vaše dobrodružství.

KONA Electric je navržena tak, aby se do ní vešlo všechno, co vám váš rušný život přinese, a nabízí dostatek prostoru pro cestující i náklad. Toto odvážné SUV s vylepšeným designem vám nyní nabízí větší životní prostor pro všechna vaše dobrodružství.

Opřete se a uvolněte se.

Na přání dodávaná komfortní sedadla pro relaxaci
v první řadě jsou optimalizována pro "beztížné"
rozložení tlaku na tělo pro osvěžující odpočinek.


Spousta praktických úložných prostor.

V prostorném kokpitu se volič převodových stupňů
přesunul ze středové konzoly na sloupek volantu,
díky čemuž je v otevřeném prostoru konzoly více
odkládacích prostor.


Otočné držáky nápojů.

Chytré otočné držáky na nápoje ve středové konzole
lze v době, kdy je nepoužíváte, zasunout, což vám umožní přehledně uložit jiné předměty.Velkorysý flexibilní úložný prostor.

Pokud jde o náklad a úložné prostory, nabízí zcela nový KONA Eletric velkorysý zavazadlový prostor o objemu 466 litrů (VDA) - o 30 % více než předchozí KONA Electric. Je také snadno nastavitelný: zadní sedadla můžete sklopit do roviny během několika sekund, aniž byste museli sundávat opěrky hlavy. A po sklopení sedadel získáte prostorných 1300 litrů pro víkendové útěky - a velké krabice s čímkoli, co chcete vzít s sebou.

Větší a univerzálnější nákladový prostor.

Vychutnejte si flexibilitu 466 litrů nákladového prostoru se zdviženými sedadly, což je o 30 % více než u předchozího modelu KONA.

Úložný prostor vpředu.

Znovu jsme vytvořili prostor, kde se obvykle nachází benzinový motor, a do předního zavazadlového prostoru jsme umístili další úložný prostor o objemu 27 litrů.

Stanovení nových standardů.

KONA Electric nastavuje nová měřítka v segmentu subkompaktních SUV díky působivé nabídce nejmodernějších chytrých technologií. Užijte si nejnovější funkce konektivity a chytré komfortní funkce podpořené špičkovými bezpečnostními a asistenčními systémy pro řidiče.

Vyzkoušejte si nejmodernější technologie.

Nový zvuk elektrické jízdy.

Systém e-Active Sound Design Hyundai a audiosystém BOSE vytvářejí virtuální zvuk jízdy přizpůsobený kabině s ohledem na proměnné, jako je rychlost, točivý moment a zrychlení.

Posunutí konektivity na vyšší úroveň.

KONA Electric posouvá konektivitu na vyšší úroveň díky nové generaci informačního a zábavního systému Hyundai s názvem ccNC (Connected Car Navigation Cockpit), který poskytuje pokročilou grafiku a dokonalou jednotu mezi displeji. ccNC představuje nejnovější verzi Bluelink včetně úplných bezdrátových aktualizací softwaru OTA (Over The Air). Pro větší pohodlí lze model KONA Electric zamknout, odemknout a nastartovat prostřednictvím Hyundai Digital Key 2 Touch prostřednictvím chytrých telefonů nebo hodinek.

Bluelink® Connected Car Services.

Bluelink® poskytuje bezproblémovou konektivitu a chytré funkce, které vám zpříjemní jízdu.

Vždy aktuální aktualizace softwaru OTA.

Využívejte průběžné aktualizace výkonu a nových funkcí prostřednictvím aktualizací softwaru vozidla Over The Air.

Apple Car Play / Android Auto.

Díky Apple CarPlay™ a Android Auto™ můžete na velké obrazovce zrcadlit aplikace a hudbu ze svého chytrého telefonu.

Nejmodernější chytré technologie.

Pro větší klid duše je KONA Electric vybavena nejnovějším systémem Hyundai Smart Sense - našimi špičkovými pokročilými asistenčními systémy pro řidiče. Poprvé je také vybavena asistentem pro jízdu na dálnici 2.0 - kombinací asistenta pro jízdu v jízdním pruhu a inteligentního tempomatu založeného na navigaci - využívá senzory a mapové podklady k umožnění autonomní jízdy a automaticky upravuje rychlost, když je nastaven tempomat.

Asistent pro jízdu na dálnici (HDA 2.0).

KONA Electric je vybavena systémem Highway Driving Assist 2.0, který využívá senzory a mapové podklady k zajištění autonomní jízdy 2. úrovně.

Asistent pro odvrácení kolize s překážkou vpředu 2.0 (FCA 2.0).

Užijte si více bezpečnosti s aktivním asistentem řízení v kritických situacích s vyhýbacím manévrem, přejezdem křižovatky, průběžnou změnou jízdního pruhu a změnou bočního pruhu.

Sledování mrtvého úhlu (BVM).

Nyní se na digitálním sdruženém displeji zobrazuje pohled na levou a pravou stranu směrem dozadu. Kamery se aktivují ukazatelem směru při změně jízdního pruhu

Dálkový inteligentní parkovací asistent.

Snadné parkování v úzkých místech díky systému RSPA - KONA Electric
můžete pomocí tlačítek Smart Key ovládat dopředu a dozadu, i když stojíte mimo vozidlo.


Asistent pro odvrácení kolize při parkování vzad (PCA-R).

Pokud zadní kamera nebo zadní parkovací senzory
zaznamenají překážku, PCA zobrazí varování a v případě potřeby začne brzdit.


Kamera v kabině (ICC).

Systém využívá kameru v kabině, která analyzuje
obličej řidiče a v případě ospalosti nebo nepozornosti řidiče upozorní vizuálním a varovným signálem.

Asistent pro odvrácení kolize vpředu s odbočováním na křižovatce (FCA-JT)

Systém snímá vozovku pomocí radaru a kamery a automaticky brzdí, když zjistí náhlé brzdění vozu jedoucího vpředu nebo chodce a cyklisty na silnici. Při odbočování vlevo na křižovatce zabrzdí, pokud hrozí nebezpečí srážky s protijedoucím vozidlem.


Varování před kolizí v mrtvém úhlu (BCW).

Pomocí radaru ve spodní části zadního nárazníku vás systém upozorní na provoz v mrtvém úhlu. Pokud se v situaci, kdy se další vozidlo nachází v mrtvém úhlu rozhodnete zapnout odbočovací signál, vydá vozidlo akustické upozornění a zabrzdí, aby zabránil kolizi.


Asistent pro jízdu v jízdním pruhu (LKA).

Pomocí přední kamery sleduje čáry na silnici. V případě nechtěného vyjetí z jízdního pruhu vás upozorní a může použít protiběžný točivý moment, aby vůz navedl zpět do jízdního pruhu.


Aktivní upozornění na projíždějící vozidla při couvání (RCCA).

Při couvání z míst se sníženou viditelností vás systém nejen upozorní na vozidla přijíždějící ze strany, ale také automaticky zabrzdí.

Chytré technologie pro udržitelný životní styl v oblasti elektrické mobility.

KONA Electric je vybavena širokou škálou chytrých komfortních funkcí a nejmodernějšími chytrými technologiemi, které jsou stejně jedinečné jako příjemné na používání. Podporuje také udržitelný životní styl v oblasti elektromobility díky inovativní funkci V2L, která umožňuje volně používat nebo nabíjet jakákoli elektrická zařízení, například elektrokola, koloběžky.

Technologie Vehicle-to-Load (V2L).

Pomocí palubní zásuvky 230 V nebo obousměrného vnějšího nabíjecího portu můžete napájet jakékoli zařízení nebo nabíjet elektrická zařízení až do výkonu 3,6 kW.

Chytré elektricky ovládané zadní dveře.

Užijte si snadné nakládání. Zadní dveře se automaticky otevřou po rozpoznání chytrého klíče po dobu 3 sekund. Navíc si můžete přizpůsobit výšku zdvihu.

Elektrický výkon nové úrovně.

Pečlivě sladěné komponenty hnacího ústrojí modelu KONA Electric byly zkonstruovány tak, aby poskytovaly vynikající jízdní vlastnosti, rychlé nabíjení a skvělý dojezd. Mezi jeho inovativní funkce patří jízdní režim i-PEDAL, předehřátí baterie a systém rekuperačního brzdění 2.0.

Vyberte si výkon a dojezd.

V závislosti na svých potřebách mobility a výkonových požadavcích si můžete vybrat výkon a preferovaný dojezd: baterie s kapacitou 48,4 kWh a dojezdem až 377 km. Nebo verzi 65,4 kWh, která poskytuje nejlepší dojezd ve své třídě s dojezdem až 514 km na jedno nabití.

Nejlepší dojezd ve své třídě.

Zcela nový model KONA Electric s baterií o kapacitě 65,4 kWh s dlouhým dojezdem dosahuje ve své třídě nejlepšího dojezdu a to 514 km (WLTP) na plné nabití.

Rychlé nabíjení.

S baterií o kapacitě 65,4 kWh a 17" koly lze dojezd 162 km zvýšit za pouhých 15 minut na rychlonabíjecím místě DC (101 kW).

Sportovní zrychlení.

KONA Electric nabízí sportovní zrychlení: z 0 na 100 km/h zrychlí za pouhých 7,8 sekundy ve verzi se 17" koly a baterií Long Range.

Rychlé nabíjení

Baterie s dlouhým dojezdem.

Ve verzi s baterií pro dlouhý dojezd: 65,4 kWh, s pohonem předních kol a 17" koly, dosahuje systém baterií KONA Electric následujících dob nabíjení:

Rychlonabíjecí stanice DC o výkonu 101 kW: Doba nabíjení 41 min z 10 na 80 %. Dojezd přidaný po 15 minutách nabíjení: 162 km.

Baterie se standardním dojezdem.

Ve standardní verzi s baterií: s kapacitou 48,4 kWh, s pohonem předních a 17" koly, dosahuje systém baterií KONA Electric následujících dob nabíjení:

Rychlonabíjecí stanice DC o výkonu 74 kW: Doba nabíjení 41 min z 10 na 80 %. Dojezd přidaný po 15 minutách nabíjení: 114 km.

Klasické nabíjení

Baterie s dlouhým dojezdem.

KONA Electric je vybavena palubní nabíječkou (OBC) o výkonu 10,5 kW. Na domácím wallboxu o výkonu 11 kW nebo na veřejné nabíjecí stanici střídavého proudu (EU 3-fázové napětí 230 V) je doba nabíjení: 6 hodin a 25 minut.

Baterie se standardním dojezdem.

KONA Electric je vybavena palubní nabíječkou (OBC) o výkonu 10,5 kW. Na domácím wallboxu o výkonu 11 kW nebo na veřejné nabíjecí stanici střídavého proudu (EU 3-fázové napětí 230 V) je doba nabíjení: 4 hodiny 55 minut.

Inovativní chytré technologie pro každodenní elektrickou mobilitu.

Zcela nový model KONA Electric, který sdílí technologie s našimi oceňovanými elektromobily IONIQ 5 a 6, je navržen a zkonstruován tak, aby díky mnoha vynikajícím vlastnostem elektromobilů zaujal vedoucí postavení v konkurenci. Vyzkoušejte chytré technologie, které usnadňují každodenní elektrickou mobilitu a činí ji bezproblémovou.

i-Pedal.

Úroveň rekuperačního brzdění můžete nastavit pomocí pádel umístěných na volantu.

Příprava baterie.

KONA Electric automaticky přizpůsobuje teplotu baterie během jízdy, aby zajistila optimální podmínky nabíjení při dosažení nabíjecího místa prostřednictvím navigace.

Systém rekuperačního brzdění 2.0.

Maximalizujte dojezd během jízdy díky systému rekuperačního brzdění KONA 2.0, který umožňuje nabíjet baterii pomocí elektromotoru ke zpomalení vozu.

Soubory ke stažení:

Kontakt

AR SERVIS s.r.o.,
Jarošovská 869/II, 377 01 Jindřichův Hradec

Otevírací doba:
pondělí - pátek: 7 - 17 h
sobota: 8 - 12 h
neděle: zavřeno

Servis Škoda: 384 321 004, 777 182 004
Servis Peugeot: 733 710 265
Servis Hyundai: 732 389 654

Prodej Škoda: 734 391 735
Prodej Hyundai: 732 372 490, 732 117 498

Prodej ojetých vozů: 731 838 281, 730 178 785, 733 404 516

facebook AR Servis

Kompletní kontakty