Nová KONA Hybrid

Větší, odvážnější a dynamičtější.

S futuristickým vzhledem, dynamičtějším postojem a výrazně zvětšeným prostorem pro všechna vaše dobrodružství  - toto výrazné, v každém ohledu nadstandardní SUV vám nabídne nejnovější inteligentní technologie a nejširší výběr pohonných jednotek v segmentu. Vyberte si verzi Hyundai KONA Hybrid, která nejlépe vyhoví vašim potřebám.

Více prostoru pro více možností.

Netradičně jsme nejprve vyvinuli elektrickou verzi zcela nového modelu KONA Hybrid a krásu této inovace můžete vidět v každé variantě. Elegantně tvarovaná, čistá, výrazná přední část a aerodynamické plynulé linie zvýrazňují futuristický styling zcela nového modelu KONA Hybrid. Je větší a odvážnější, s nadstandardními rozměry, které posilují jeho robustní ikonickou designovou identitu.

Výrazný design.

Čistá a výrazná přední část je zvýrazněna bezešvými světlomety Seamless Horizon, které se táhnou přes celou šířku vozu

Stylová prostornost.

Zcela nová KONA Hybrid se vyvinula tak, aby poskytovala maximální životní prostor, stala se širší a delší a nabídla velkorysý prostor pro nohy a ramena ve 2. řadě.

Pokročilé chytré technologie.

Zcela nový model KONA Hybrid nastavuje díky své působivé nabídce nejmodernějších inteligentních technologií nová měřítka v segmentu subkompaktních SUV. Užijte si nejnovější funkce konektivity a chytré komfortní funkce podpořené špičkovými bezpečnostními a asistenčními systémy pro řidiče. Je také prvním vozem Hyundai, který je vybaven novým navigačním panelem Connected Car Cockpit s aktualizacemi softwaru nové úrovně OTA (Over The Air). Digital Key bude v Evropě uveden na trh se zcela novým modelem KONA Hybrid.

Stanovení nových standardů.

Zcela nový model KONA Hybrid nastavuje nová měřítka v segmentu subkompaktních SUV díky působivé nabídce nejmodernějších chytrých technologií. Užijte si nejnovější funkce konektivity a chytré komfortní funkce podpořené špičkovými bezpečnostními a asistenčními systémy pro řidiče.

Panoramatický displej se dvěma obrazovkami.

Elegantně zakřivený panoramatický displej má dvě integrované obrazovky pro špičkový vzhled: 12,3" dotykovou obrazovku infotainmentu a 12,3" digitální panel.

Prémiový audiosystém BOSE.

Osm reproduktorů BOSE Premium Sound System plus subwoofer vyladili inženýři BOSE tak, aby poskytovaly bohatý a pohlcující poslech.

Hyundai digitální klíč.

Zcela nový model KONA Hybrid můžete odemknout přiložením smartphonu ke klice dveří řidiče nebo spolujezdce.

Rychlé a flexibilní nabíjení.

Rychle a snadno - ve středové konzole je umístěna vysokorychlostní bezdrátová nabíjecí podložka. K dispozici je také 12V zásuvka a dva porty USB-C (jeden s podporou datových přenosů) pro rychlé nabíjení a univerzální kompatibilitu. Cestující na zadních sedadlech mají přístup ke dvěma portům USB-C, které jsou pohodlně umístěny pod větracími otvory zadních sedadel.

Posunutí konektivity na vyšší úroveň.

Zcela nový model KONA Hybrid posouvá konektivitu na vyšší úroveň díky nové generaci informačního a zábavního systému Hyundai s názvem ccNC (Connected Car Navigation Cockpit), který poskytuje pokročilou grafiku a dokonalou jednotu mezi displeji. ccNC představuje nejnovější verzi Bluelink včetně plnohodnotných bezdrátových aktualizací softwaru OTA (Over The Air).  Pro větší pohodlí lze systém modelu KONA Hybrid zamknout, odemknout a spustit pomocí digitálního klíče prostřednictvím chytrých telefonů nebo chytrých hodinek.

Připojení Bluelink®

Bluelink® poskytuje bezproblémovou konektivitu a chytré funkce, které vám zpříjemní jízdu.

Bezdrátová aktualizace softwaru.

Využívejte průběžné aktualizace výkonu a nových funkcí prostřednictvím aktualizací softwaru vozidla Over The Air.

Apple Car Play / Android Auto

Díky Apple CarPlay™ a Android Auto™ můžete na velké obrazovce zrcadlit aplikace a hudbu ze svého chytrého telefonu.

Nejmodernější bezpečnostní a asistenční systémy.

Pro větší klid v duši je zcela nový model KONA Hybrid vybaven nejnovějším systémem Hyundai Smart Sense - našimi špičkovými pokročilými asistenčními systémy pro řidiče. Poprvé je KONA Hybrid vybavena asistentem pro jízdu na dálnici - kombinací asistenta pro jízdu v jízdním pruhu a inteligentního tempomatu založeného na navigaci - který využívá senzory a mapové podklady k zajištění bezpečného provozu a také k automatickému přizpůsobení rychlosti.

Asistent pro jízdu na dálnici (HDA).

KONA Hybrid je vybavena asistentem pro jízdu na dálnici, který využívá senzory a mapové podklady k zajištění bezpečného provozu a automatickému přizpůsobení rychlosti.

Monitor prostorového zobrazení (SVM).

Těsná garáž? Žádný problém - Surround View Monitor vám poskytne 360stupňový přehled o prostoru, abyste mohli snadno a bezpečněji manévrovat ve stísněných prostorách.

Sledování mrtvého úhlu (BVM).

Nyní se na digitálním sdruženém displeji zobrazuje pohled vlevo dozadu a pohled vpravo dozadu. Kamery se aktivují ukazatelem směru při změně jízdního pruhu.

Nový, ostřejší a odvážnější vzhled.

Elegantní design exteriéru zcela nového modelu KONA Hybrid vychází z konceptu EV-first, který kombinuje čistou aerodynamickou příď a bezešvé horizontální svítilny s plynulými liniemi. I přes svůj futuristický vzhled však zcela nová KONA Hybrid nikdy nedá nikomu zapomenout, že se jedná o SUV.

Elegantně sofistikovaný.

Zcela nový model KONA Hybrid vyniká aerodynamickým tvarem, aniž by byl obětován jeho styl, a to díky své konstrukci, která je v první řadě určena pro elektromobily. Jeho sportovní charakter ztělesňují robustní kryty podběhů kol, které navazují na ikonický design prvního modelu KONA Hybrid.

Světla Seamless Horizon

Čistá a výrazná přední část je zvýrazněna LED horizontální světelnou lištou nad maskou chladiče, který se elegantně klene přes celou kapotu a působí tak dynamičtěji na silnici.

Dynamické obrysové linie.

Na bocích ladí ostré diagonální parametrické plochy se saténově chromovanou lištou, která prochází linií pásů až ke sportovnímu zadnímu spoileru - vytváří tak obrys, který obepíná celé vozidlo.

Přední světla

Výrazný design dvojitých světlometů zahrnuje projektorové LED světlomety integrované do blatníku, které v kombinaci s LED světelnou lištou na kapotě vytvářejí poutavý světelný podpis.

LED zadní světla.

Zadní horizontální LED lišta doplňuje jedinečný světelný podpis LED, který zcela nový model KONA Hybrid odlišuje od ostatních.

Více prostoru a pohodlí.

Zcela nový model KONA Hybrid je navržen tak, aby se do něj vešlo vše, co vás a váš rušný život může potkat, a nabízí dostatek prostoru pro cestující i náklad. Toto odvážné SUV s vylepšeným designem vám nyní nabízí větší životní prostor pro všechna vaše dobrodružství.

Větší a promyšlenější vnitřní prostor.

Nový model KONA Hybrid je také velmi pohodlný a komfortní. Díky zvětšeným rozměrům a univerzální architektuře odvozené od elektromobilu získáte prostornější a flexibilnější vnitřní "obytný prostor". Objevte výjimečnou úroveň chytrých technologií a chytrých funkcí, díky kterým bude každá jízda potěšením.

Relaxační sedadla v první řadě.

Opřete se a uvolněte se. Volitelná komfortní sedadla pro relaxaci v první řadě jsou optimalizována pro "beztížné" rozložení tlaku na tělo a poskytují osvěžující odpočinek.

Chytré elektrické zadní dveře.

Užijte si snadné nakládání. Zadní dveře se automaticky otevřou po rozpoznání chytrého klíče po dobu 3 sekund. Navíc si můžete přizpůsobit výšku zdvihu.

Střešní okno.

Nechte slunce svítit dovnitř a užívejte si vítr ve vlasech, když otevřete volitelné střešní okno modelu KONA Hybrid.


Ambientní osvětlení.

Vytvořte si dokonalou atmosféru podle své nálady. Ambientní náladové osvětlení nabízí 64 konfigurovatelných barev pro každou situaci. Zdroje světla jsou umístěny nad odkládacím prostorem na palubní desce a v odkládacích kapsách v předních dveřích.Vyhřívaná a ventilovaná sedadla.

V létě chladné. V zimě teplé. Řidič a spolujezdec na předním sedadle ocení volitelná vyhřívaná a ventilovaná sedadla. Pro cestující na zadních sedadlech jsou k dispozici vyhřívaná zadní sedadla.

Soubory ke stažení:

Kontakt

AR SERVIS s.r.o.,
Jarošovská 869/II, 377 01 Jindřichův Hradec

Otevírací doba:
pondělí - pátek: 7 - 17 h
sobota: 8 - 12 h
neděle: zavřeno

Servis Škoda: 384 321 004, 777 182 004
Servis Peugeot: 733 710 265
Servis Hyundai: 732 389 654

Prodej Škoda: 734 391 735
Prodej Hyundai: 732 372 490, 732 117 498

Prodej ojetých vozů: 731 838 281, 730 178 785, 733 404 516

facebook AR Servis

Kompletní kontakty