TUCSON Hybrid

Nový TUCSON Hybrid - Hybridní vůz pro lepší budoucnost.

Revoluční design. Hybridní výkon.

Nový TUCSON Hybrid není jen vylepšenou verzí svého předchůdce, ale plnohodnotnou designovou revolucí. Jako průkopník v oblasti progresivního designu nabízí také nejmodernější inteligentní technologii a hybridní motorizaci, díky které dojedete dál s nižší spotřebou paliva.​

Propracovaný a progresivní design zcela nového modelu TUCSON Hybrid je doslova revoluční. Moderní estetika nové úrovně jej s ostře řezanými, dynamickými liniemi posouvají mezi designovou špičku segmentu.

Konektivita.

Užijte si špičkové možnosti připojení na cestách, ať jste kdekoli.

Pohodlí.

Zcela nový TUCSON, který je všestranně využitelný, se skvělou konektivitou, zároveň komfortní a pohodlný.

Bezpečnost.

Objevte nejlepší bezpečnostní výbavu ve své třídě a pokročilé asistenční systémy řidiče.

Koncept smyslné sportovnosti ve světě SUV.

Zcela nový TUCSON s větší a širší karoserií je prvním SUV Hyundai, vyvinutým podle naší nové designové identity smyslné sportovnosti. Jeho „svalnatý“ postoj kombinuje ostré úhly a dynamické proporce s ostře řezanými plochami, čímž vytváří progresivní vzhled bez kompromisů, s jasným odkazem na předchozí generace SUV značky TUCSON.

Zadní LED kombinovaná světla.

Široká koncová světla LED s prvky parametrického skrytého osvětlení jsou pokračováním progresivního designu na zadní část vozu.

První parametrická skrytá světla na světě.

Tmavě chromovaný geometrický vzorový vzor parametrické mřížky chladiče se okamžitě změní, jakmile nastartujete. Díky nejmodernější technologii „polozrcadlového“ osvětlení jsou parametrická světla za vypnutého stavu zcela skryta. Po zapnutí se však vnější části mřížky promění v tvary připomínající andělská křídla a vytvoří jedinečný světelný podpis. Po vypnutí opět splynou s mřížkou chladiče.

Přizpůsobte si svůj zcela nový TUCSON tak, aby vyhovoval vašemu stylu.

K dispozici jsou tři nové zářivé barvy: Shimmering Silver, Amazon Grey a Teal, můžete si tedy vybírat z celkem devíti exteriérových laků. Kromě toho vám dvoutónová střecha v provedení Phantom Black nebo Dark Knight nabízí ještě více možností pro přizpůsobení svého TUCSONU tak, aby vyhovoval vašemu individuálnímu stylu.

Kola z lehké slitiny.

Vyberte si ze dvou typů kol z lehké slitiny o rozměru 17 nebo 19 palců.

Moderní skleněné logo.

Moderní designové prvky v zadní části jsou korunovány hladkým skleněným logem Hyundai, které vypadá trojrozměrně, ale ve skutečnosti na rozdíl od běžné praxe nevyčnívá z povrchu.

Skrytý zadní stěrač.

Zcela nový TUCSON Hybrid je prvním modelem Hyundai, který je vybaven skrytým zadním stěračem, který je - pokud není používán - skrytý pod spojlerem.

Barevné kombinace interiéru.

Vyberte si ze tří barevných variant interiéru – černou, kombinaci černé a mechově zelené, případně šedozelenou kombinaci Teal. Ať už si vyberete jakoukoliv, dvojité stříbrné ozdobné linie se potáhnou od středového obložení k zadním dveřím a budou ladit s ostatními povrchy v doplňkových neutrálních tónech.

Barva Moss Grey.

Mechově šedý interiér vám také nabízí výběr sedadel potažených látkou nebo kůží.

Barva Obsidian Black.

Klasická černá s výběrem látkového či koženého čalounění.

Šedozelená varianta Teal.

Vyberte si z černého textilního nebo koženého potahu sedadla s šedozeleným prošíváním sedadel, loketní opěrky a řadicí páky. Šedozelené textilní prvky jsou i na části palubní desky před spolujezdcem a na obložení dveří.

Dostatek pohodlí a komfortu.

Zcela nový TUCSON Hybrid je také velký z hlediska komfortu a pohodlí. Díky chytrým funkcím, jako jsou dálkově sklopná sedadla, je nakládání zavazadel rychlé a snadné. A inteligentní zařízení pro usnadnění nasedání umožňuje snadné ovládání sedadla předního spolujezdce. Vaši cestující si zamilují vyhřívaná sedadla vpředu a vzadu, stejně jako režim Multi Air s nepřímými výdechy klimatizace pro příjemnější vnitřní prostředí.

Inteligentní, elektricky ovládané dveře zavazadlového prostoru.

Užijte si snadné nakládání. Dveře zavazadlového prostoru se automaticky otevírají, když je po dobu 3 sekund detekována blízkost inteligentního klíče - což je praktické zejména v případě, že po nákupu máte plné ruce. Navíc můžete nastavit výšku zdvihu do různých úrovní, podle svých preferencí.

Prostorově úsporný design trakčního akumulátoru.

Tucson má ve své třídě jeden z největších prostorů ve druhé řadě sedadel. Trakční akumulátor Hybridu je upevněn pod sedadly druhé řady a prostor pro nohy zůstává stejně velký, jako u bežné motorizace.

Zařízení pro usnadnění nasedání.

Tato chytrá funkce umožňuje řidiči odsunout a sklopit sedadlo spolujezdce pomocí tlačítka na sedadle pro snadnější nástup a větší pohodlí.

Variabilní sklápění zadních sedadel.

Pro větší pohodlí a všestrannost lze nyní zadní sedadla sklopit v poměru 40:20:40. Páčky pro dálkové sklopení sedadel, umístěné na bocích kufru, navíc umožňují sklopit sedadla na dálku.

Třízónová klimatizace.

Udržujte všechny v pohodě. Třízónová klimatizace nyní kromě cestujících vpředu uspokojí i cestující na zadních sedadlech.

Nejlepší balíček bezpečnostní výbavy a asistentů řidiče ve své třídě.

Díky nejlepším pokročilým asistenčním systémům ve své třídě a balíčku aktivní bezpečnosti s řadou inovativních funkcí, přináší zcela nový TUCSON Hybrid ještě větší klid. Je vybaven vylepšeným systémem sedmi airbagů a je vybaven středovým bočním airbagem první řady, což je v tomto segmentu unikátní. Zabraňuje vzájemné kolizi cestujících v přední řadě a minimalizuje riziko vážných zranění.

Systém autonomního nouzového brzdění s podporou při odbočování (FCA JT).

Systém FCA automaticky zabrzdí, když detekuje náhlé brzdění automobilu, jedoucího vpředu nebo detekuje chodce a cyklisty v cestě. Nyní doplněn o funkci podpory odbočování, speciálně kalibrovanou, aby se zabránilo čelním nárazům při odbočování doleva na křižovatkách (v zemích s levostranným řízením).

Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích (LFA).

Zcela nový TUCSON Hybrid je vybaven asistentem pro vedení vozu v jízdních pruzích (LFA). Pokud je aktivován, udržuje vůz vycentrovaný ve svém jízdním pruhu na rychlostech mezi 0 a 180 km/h na dálnicích a ulicích.Automatické přepínání dálkových světel (HBA).

Detekuje protijedoucí vozidla a vozidla ve stejném jízdním pruhu a automaticky přepíná na potkávací světla. Když již nejsou detekována žádná vozidla, reaktivuje dálková světla a maximalizuje tak váš rozsah vidění.

Asistent pro jízdu na dálnici (HDA).

Zcela nový TUCSON Hybrid byl poprvé vybaven asistentem pro jízdu na dálnici (HDA). Tato funkce je kombinací asistenta pro jízdu v pruzích a inteligentního tempomatu, založeného na navigaci, využívající senzory a mapová data k zajištění bezpečného provozu k zajištění bezpečného provozu a také k automatickému nastavení rychlosti pro příchozí zatáčky na dálnici nebo pro rozpoznání rychlostního limitu. Speciální tlačítko na volantu umožňuje řidiči aktivovat HDA pouhým jedním kliknutím.

Inteligentní adaptivní tempomat (SCC).

Více bezpečnosti a méně stresu. Udržuje nastavenou vzdálenost od vpředu jedoucího vozidla a také řídí rychlost pro příchozí zatáčky v rámci asistenta pro jízdu po dálnici (HDA).

Dbáme na větší bezpečnost dětí.

Zcela nový TUCSON byl vylepšen hvězdnou řadou vyspělých chytrých technologií, aby bylo zajištěno, že vy i vaše rodina zůstanete v bezpečí a využijete každou cestu na maximum. Zahrnuli jsme navíc několik funkcí, které vám pomohou sledovat vaše malé děti.

Varování pro bezpečné opuštění vozidla.

Tato chytrá funkce pomáhá předcházet nehodám tím, že detekuje vozidla, blížící se zezadu a zobrazuje varování na digitálním přístrojovém panelu a ve vnějším zrcátku, také vydává zvukové varování.

Upozornění na pasažéra vzadu.

Ultrazvukové senzory detekují pohyb cestujících a umožňují řidiči být upozorněn, pokud v autě náhodně zůstanou děti nebo domácí zvířata.

Soubory ke stažení:

Kontakt

AR SERVIS s.r.o.,
Jarošovská 869/II, 377 01 Jindřichův Hradec

Otevírací doba:
pondělí - pátek: 7 - 17 h
sobota: 8 - 12 h
neděle: zavřeno

Servis Škoda: 384 321 004, 777 182 004
Servis Peugeot: 733 710 265
Servis Hyundai: 732 389 654

Prodej Škoda: 734 391 735
Prodej Hyundai: 732 372 490, 732 117 498

Prodej ojetých vozů: 731 838 281, 730 178 785, 733 404 516

facebook AR Servis

Kompletní kontakty