TUCSON Plug-in Hybrid

Pro lepší budoucnost.

Revoluční design s možností dobíjení.

Vítejte v revoluci. Zcela nový TUCSON Plug-in Hybrid není jen evolucí svého předchůdce, ale plnohodnotnou designovou revolucí. V čele s progresivním designem nabízí také plně elektrický jízdní režim, aktivovaný pouhým stiskem tlačítka – s možností dobití akumulátorů.

Užijte si to nejlepší z obou světů.

Elektrický, když chcete. Benzínový, když to potřebujete. Pokud vyčerpáte možnosti jízdy na elektřinu, zážehový motor vás doveze tak daleko, jak potřebujete - a elektrický pohon můžete později připojit a dobít.

Špičkový SUV design.

Zcela nový TUCSON Plug-in Hybrid posouvá moderní estetiku na další úroveň - jeho ostře řezané plochy a dynamické linie představují špičkový design SUV.

Nejlepší bezpečnost ve své třídě.

Ty nejpokročilejší asistenční systémy ve své třídě a balíček aktivní bezpečnosti s řadou inovativních funkcí – to vše, abyste si vychutnali ještě větší klid a bezpečí.

Co je to plug-in hybrid?

Zcela nový TUCSON Plug-in Hybrid, vybavený benzínovým motorem i elektromotorem, poskytuje kombinovaný výkon 265 k - a plně elektrický jízdní režim, aktivovaný pouhým stisknutím tlačítka. Jakmile dojde k vybití trakčního akumulátoru s kapacitou 13,8 kWh, přepne se plynule zpět na zážehový motor, takže můžete jet tak daleko, jak potřebujete. A po dosažení cíle lze akumulátor znovu nabít z externího zdroje.

 

Dojezd na elektřinu + flexibilita.

Elektromobil typu plug-in je dokonalým kompromisem: spousta dojezdu
na elektřinu pro většinu denních cest a flexibilita benzínového motoru pro cesty delší.

Nulové emise při elektrickém jízdním režimu EV.

Stiskněte tlačítko a jeďte na elektřinu. Jakmile je trakční akumulátor vyčerpán, vozidlo automaticky pokračuje v hybridním jízdním režimu.

Dojeďte dál s nižší spotřebou.

V hybridním jízdním režimu pracuje elektromotor, poháněný trakčním akumulátorem, ve spojení s benzínovým motorem - výsledkem je výtečně nízká spotřeba paliva a nižší emise.

Technologie motorů budoucnosti.

Všechny v Evropě nově registrované modely Hyundai Tucson poháněné zážehovými motory již splňují emisní normu Euro 6d.

Konektivita.

Užijte si špičkovou konektivitu na cestách, ať jste kdekoli.

Bezpečnost.

Objevte nejlepší bezpečnostní výbavu ve své třídě a pokročilé asistenční systémy pro řidiče.

Více revoluce než evoluce.

Propracovaný a progresivní design zcela nového modelu TUCSON Plug-in Hybrid je revoluční. Posunutím moderní estetiky na další úroveň jej jeho ostře řezané plochy a dynamické linie posunuly na špičku designu SUV.

Koncept smyslné sportovnosti, aplikovaný do světa SUV.

Zcela nový TUCSON s větší a širší karoserií je prvním SUV Hyundai, které bylo vyvinuto podle naší nové designové identity smyslné sportovnosti. Jeho „svalnatý“ postoj kombinuje ostré úhly a dynamické proporce s ostře řezanými plochami - vytváří progresivní vzhled bez kompromisů, s jasným odkazem na dědictví předchozích generací SUV značky TUCSON.

První parametrická skrytá světla na světě.

Tmavě chromovaný geometrický vzorový vzor parametrické mřížky chladiče se okamžitě změní, když začnete řídit. Díky nejmodernější technologii osvětlení jsou parametrická světla skrytá, pokud jsou vypnuta. Po zapnutí se vnější části mřížky promění v brilantní tvary, připomínající křídlo a vytvoří jedinečný high-tech světelný podpis. Po vypnutí opět splynou s mřížkou chladiče.

Zadní LED kombinovaná světla.

Široká koncová světla LED s prvky parametrického skrytého osvětlení jsou pokračováním progresivního designu na zadní část vozu.

Postranní linie

Odvážné a špičkové designové detaily, jakým je charakteristická boční linie, okamžitě vytvářejí sportovní a dynamický dojem.

Linie s akcentem chromu.

Zcela nový sportovní vzhled modelu TUCSON je zvýrazněn chromovou zvýrazňující linií s hranatým parabolickým tvarem, která začíná u bočních zrcátek a pokračuje až k C-sloupku.

Přizpůsobte si svůj zcela nový TUCSON tak, aby vyhovoval vašemu stylu.

K dispozici jsou tři zářivé nové barvy: Shimmering Silver, Amazon Grey a Dark Teal, můžete si tedy vybírat z celkem devíti exteriérových barev. Kromě toho vám dvoutónová střecha v provedení Phantom Black nebo Dark Knight Gray nabízí ještě více možností, jak si přizpůsobit svůj zcela nový TUCSON tak, aby vyhovoval vašemu individuálnímu stylu.

Kola z lehké slitiny.

Dynamická 19″ kola z lehké slitiny zdůrazňují smyslně sportovní profil.

High-tech skleněné logo.

High-tech designové prvky v zadní části jsou korunovány hladkým skleněným logem Hyundai, které vypadá trojrozměrně, ale ve skutečnosti nevyčnívá z povrchu, na rozdíl od tradičních emblémů automobilů.

Skrytý stěrač zadního okna.

Zcela nový TUCSON Plug-in Hybrid je prvním modelem Hyundai, který je vybaven skrytým zadním stěračem, které, pokud není používán, je skryt pod spojlerem.

Krása meziprostoru.

Pocit otevřenosti vás přivítá v okamžiku, kdy vstoupíte do propracovaného a prostorného interiéru zcela nového modelu TUCSON Plug-in Hybrid. Zde se prostor, technologie a informace harmonicky prolínají. V interiéru jsou použity smyslné tvary inspirované vodopády, vysoce kvalitní materiály, měkké na dotek, které dodávají vzhledu a dojmu novou úroveň.

Ambientní osvětlení.

Nastavte si osvětlení tak, jak chcete. Ambientní náladové osvětlení nabízí 64 konfigurovatelných barev a 10 úrovní jasu, aby vyhovovaly každé náladě. Světelné zdroje jsou ve spodní části středového obložení, v bezdrátové nabíjecí podložce a v odkládací kapsách dveří.

Elektronické řazení.

Ovládací prvky elektronického řazení jsou spojeny s ergonomicky umístěnou loketní opěrkou – ovládání je intuitivní a přispívá skutečně čistému vzhledu interiéru.

Více místa.

Zcela nový TUCSON Plug-in Hybrid, který je prostornější než kdykoli předtím, poskytuje cestujícím pohodlí a prostornost, obvykle vyhrazenou pro modely ve vyšším segmentu. Cestující vzadu mají k dispozici více prostoru pro nohy.

Užijte si větší zavazadlový prostor.

Zavazadlový prostor byl zvětšen na celkem 558 litrů a se sklopenými sedadly až na 1 737 litrů (s motorizací Plug-in Hybrid).

Volant.

Volant s novým designem – lepší úchop a vylepšené ovládací prvky, který nabízí lepší přilnavost a vyznačuje se novým designem spínacího mechanismu pro větší pohodlí, také promítá stylový vkus do kokpitu.


Panoramatická střecha.

Panoramatické střešní okno zcela nového modelu TUCSON Plug-in Hybrid, přináší do interiéru sluneční paprsky a svěží vítr.

Barevné kombinace interiéru.

Vyberte si ze tří barevných variant interiéru - jednobarevné černé nebo dvoubarevné kombinace černé s mechově šedou nebo šedozelené kombinace barev Teal. Ať už si vyberete jakoukoli barvu, dvojité stříbrné ozdobné linie se potáhnou od středového obložení k zadním dveřím a budou ladit s ostatními povrchy v doplňkových neutrálních tónech.

Barva Obsidian Black.

Klasická černá s výběrem sedadel v látce nebo v kůži.

Barva Moss Grey.

Mechově šedý interiér vám také nabízí výběr sedadel potažených látkou nebo kůží.

Šedozelená varianta Teal.

Vyberte si z černého textilního nebo koženého potahu sedadla s šedozeleným prošíváním sedadel, loketní opěrky a řadicí páky. Šedozelené textilní prvky jsou i na části palubní desky před spolujezdcem a na obložení dveří.


Definujeme nové standardy.

Zcela nový TUCSON Plug-in Hybrid s působivou řadou nejmodernějších inteligentních technologií definuje nové standardy v segmentu kompaktních SUV. Užijte si nejnovější možnosti připojení, stejně jako nejlepší bezpečnostní výbavu ve své třídě a pokročilé asistenční systémy řidiče.Vzrušení z jízdy a nízké emise - bez kompromisů.

Plug-in hybridní technologie modelu TUCSON poskytuje maximální efektivitu spotřeby paliva a zároveň vzrušení z jízdy. Je založena na silné kombinaci 1,6litrového motoru T-GDi Smartstream, spárovaného s elektromotorem o výkonu 66,9 kW, poháněným lithium-polymerovým trakčním akumulátorem o výkonu 13,8 kWh. Benzinový motor a elektromotor společně poskytují maximální výkon 265 k a maximální točivý moment 304 Nm.

Elektromotor.

Silný elektromotor o výkonu 66,9 kW poskytuje točivý moment 304 Nm, což dodává Plug-in Hybridu sportovní „elektrifikovanou“ akceleraci a výkon.

Trakční akumulátor.

Lithium-iontový polymerový trakční akumulátor s kapacitou 13,8 kWh uchovává elektřinu, generovanou rekuperačním brzdným systémem, ta se poté používá k napájení elektromotoru.

Zážehový motor.

Motor 1,6 l T-GDI je vybaven jedinečnou Hyundai technologií kontinuálně proměnného časování ventilů CVVD (Continuously Variable Valve Duration), která optimalizuje výkon motoru a spotřebu paliva.

Řazení pádly pod volantem.

Máte chuť převzít kontrolu a řadit manuálně? V jízdním režimu Sport k tomu můžete použít pádla pod volantem.

Tok energie.

V závislosti na jízdní situaci zcela nový TUCSON Plug-in Hybrid plynule přepíná mezi benzínovým motorem a elektromotorem. Systém rekuperačního brzdění dobíjí trakční akumulátor pomocí elektromotoru, což napomáhá zpomalení vozu. Energie uložená v akumulátoru poté pohání elektromotor a pomáhá při akceleraci, jízdě do kopce a jízdě nízkou rychlostí. Celý komplexní energetický tok je znázorněn na těchto animacích.

Start/nízká rychlost.

Při rozjíždění nebo jízdě nízkou rychlostí pohání elektřina uložená v trakčním akumulátoru elektromotor a ten uvádí do pohybu vůz TUCSON Plug-in Hybrid.Zrychlení/jízda do kopce.

Při velké akceleraci nebo jízdě do kopce pracují elektromotor a zážehový motor paralelně, aby maximalizovaly zrychlení a minimalizovaly spotřebu paliva.

Konstantní rychlost.

Při konstantních rychlostech poskytuje energii buď spalovací motor, nebo elektromotor, podle toho, který je v dané situaci energeticky nejúčinnější.Zpomalení/jízda z kopce.

Systém rekuperačního brzdění nabíjí akumulátor pomocí elektromotoru a napomáhá zpomalení vozu. Při zpomalování nebo jízdě z kopce se generovaná elektrická energie ukládá do akumulátoru.


Rekuperační brzdění.

Při zpomalování (např. brzdění nebo při jízdě z kopce) pracuje elektromotor jako generátor a převádí kinetickou energii na energii elektrickou, která je poté uložena v akumulátoru a použita k napájení elektromotoru.


Vyšší výkon. Nižší emise. Motor s technologií CVVD.

Společnost Hyundai vyvinula jako první na světě technologii CVVD (Continuously Variable Valve Duration), která optimalizuje výkonovou charakteristiku motoru a snižuje spotřebu paliva, čímž přispívá k ochraně životního prostředí. Technologie ovládání ventilů mění okamžiky jejich otevření a uzavření v závislosti na provozních podmínkách.Systém pohonu všech kol HTRAC ™.

Špatné počasí? Úzké zatáčky? Žádný problém. Inovativní systém pohonu všech kol HTRAC ™ poskytuje optimální ovladatelnost a výkon v zatáčkách.

Volič terénního jízdního režimu.

Sníh? Písek? Bláto? Žádný problém. Volič terénního jízdního režimu vám umožňuje pohodlně přepínat jízdní režimy pro optimalizaci jízdního výkonu a nastavení pohonu všech kol pro různé situace.

Elektronicky řízené odpružení (ECS).

Užijte si klidnější jízdu v terénu. Regulací tlumicí síly na každém jednotlivém kole ECS snižuje naklánění, stoupavý a svislý pohyb, aby zlepšil pohodlí a kontrolu jízdy.

Několik pohodlných způsobů dobíjení.

Díky inovativní technologii motorizace Hyundai může být nabíjení rychlé a pohodlné. Můžete nabíjet na veřejné nabíjecí stanici, z domácího wall-boxu nebo domácí zásuvky. A když jste připojeni doma, můžete na dálku naplánovat nabíjení prostřednictvím smartphonu a aplikace Bluelink® tak, aby se dobíjelo v době nižší poptávky energie, za sníženou cenu.

Domácí wall-box / stanice pro dobíjení střídavým proudem.

V závislosti na vašem domácím připojení k síti nebo typu veřejné dobíjecí stanice, ke které máte přístup, máte několik možností nabíjení, například: domácí wall-box nebo stanice pro dobíjení střídavým proudem.

Kabel ICCB pro dobíjení z domácí zásuvky.

K domácí zásuvce se můžete připojit pomocí kabelu ICCB. Palubní nabíječka o výkonu 7,2 kW převádí střídavý proud ze zásuvky na stejnosměrný, kterým nabíjí akumulátor.

Dobíjecí kabel pro nabíjení střídavým proudem.

K připojení vozu TUCSON Plug-in Hybrid k veřejným dobíjecím stanicím s dobíjením střídavým proudem je k dispozici nabíjecí kabel. Tento kabel lze také použít pro připojení k domácímu wall-boxu.

Programovatelné dobíjení.

Zcela nový pokročilý systém řízení dobíjení akumulátoru vozu TUCSON Plug-in Hybrid vám poskytuje úplnou kontrolu nad tím, kdy a jak jej chcete dobíjet. Zvolte čas, který nejlépe odpovídá vašemu plánu a rozpočtu, s jasnou indikací doby dobití.Rezervace doby dobíjení.

K úspoře peněz stačí pár klepnutí na displej. Pomocí funkce plánovaného nabíjení můžete naprogramovat časy zahájení a ukončení nabíjení, abyste mohli maximálně využívat elektřiny mimo špičku a probudit se s plně dobitým akumulátorem.


Dobíjecí limit.

Nastavte si dobíjecí limit - například 50% - využijte rychlou nabíjecí stanici ve městě pro cestu domů - a poté plně dobijte baterii až doma, zatímco spíte, abyste využili nízké noční ceny elektřiny.

Najděte dobíjecí stanici a parkovací místo!

TUCSON Plug-in Hybrid přichází se vším, co potřebujete, abyste si mohli co nejlépe užívat elektrickou mobilitu. Jeho bezplatné předplatné telematických služeb LIVE vám umožní přístup k informacím o dobíjecích stanicích, parkování na ulici i mimo ní a prodejcích Hyundai – vše v reálném čase. Kromě toho vám také poskytuje dopravní informace v reálném čase, upozornění na rychlostní radary *, online vyhledávání bodů zájmu (POI) a informace o počasí.

Vyhledávání dobíjecích stanic.

Už se nemusíte bát vybití baterie: získejte přístup k informacím o nabíjecích stanicích v reálném čase, jako je umístění, typy konektorů a dostupnost.

Parkování na ulici i v garážích.

Funkce informací o parkování vám pomůže najít a porovnat možnosti parkování v garážích a na parkovištích, stejně jako na ulici.

Prodejní a servisní místa Hyundai.

Snadný přístup k aktuálním informacím o blízkých prodejních a servisních místech Hyundai. Perfektní, pokud potřebujete servisní asistenci, když jste na cestě, daleko od domova.

Upozornění na rychlostní radary.

Řiďte v pohodě, díky upozornění na rychlostní radary. Tato komplexní služba vám poskytuje upozornění na pevné i mobilní rychlostní radary * - umožňuje vám soustředit se na bezpečnou a jistou jízdu.

Informace o provozu.

Informace o provozu v reálném čase vám poskytnou nejlepší trasy podle aktuálního provozu. Znamená to, že se rychleji dostanete tam, kam jedete - a přitom se vyhnete uzávěrám a zácpám.

Informace o bodech zájmu v reálném čase.

Hledáte něco zvláštního? Najděte místa kolem sebe a navigujte přímo tam. Díky bezplatnému textovému vyhledávání můžete snadno najít místo, které potřebujete.

Počasí.

Když vyjíždíte, je vždy dobré vědět, jaké počasí vás čeká. Služba počasí poskytuje aktuální informace o ve velkých evropských městech.

Špičková konektivita na cesty.

Zcela nový TUCSON Plug-in Hybrid byl přirozeně zdokonalen i v oblast konektivity. Je vybaven funkcemi, jako jsou služby Bluelink® Connected Car Services, které vám umožní ovládat vaše auto ze smartphonu. Bezplatné pětileté předplatné telematických služeb LIVE Services společnosti Hyundai je součástí navigačního systému.

10,25″ dotyková obrazovka a dotykové ovládání.

Nová 10,25″ dotyková obrazovka plynule přechází do celé dotykové konzoly. Všechny ovládací prvky navigace, infotainmentu a klimatizace jsou dotykové.

10,25″ digitální přístrojový panel.

Digitální přístrojový panel zvyšuje hi-tech dojem z místa řidiče. Od tradiční kapličky přístrojového panelu bylo upuštěno pro zvýšení pocitu vzdušnosti a přehlednosti.

Rozšířené hlasové rozpoznávání.

Pomocí hlasového příkazu můžete aktivovat vybrané nastavení a funkce vozu.

Vysokorychlostní bezdrátové nabíjení.

Užijte si vysokorychlostní bezdrátové nabíjení smartphonu. Výkon byl zvýšen z 5 W na 15 W pro ještě rychlejší nabíjení. Jednotka je vybavena integrovanou funkcí chlazení, která zabraňuje přehřátí.

Přední a zadní USB porty.

Zůstaňte nabití. Zcela nový TUCSON je k dispozici s předními i zadními USB porty, aby bylo postaráno o to, že každý na palubě bude na cestách moci dobíjet svá zařízení.

Prémiový audio systém KRELL.

Prémiový audio systém KRELL poskytuje precizní zvuk s osmi vysoce výkonnými reproduktory a subwooferem, optimálně vyladěným tak, aby poskytoval překvapivý realismus.

Skutečně pohodlné kompaktní SUV.

Zcela nový TUCSON Plug-in Hybrid je také velký z hlediska komfortu a pohodlí. Díky chytrým funkcím, jako jsou dálkově sklopná sedadla, je nakládání nákladu rychlé a snadné. A inteligentní zařízení pro usnadnění nasedání umožňuje snadné ovládání sedadla předního spolujezdce. Vaši cestující si zamilují vyhřívaná sedadla vpředu a vzadu, stejně jako režim Multi Air s nepřímými ventilačními otvory pro příjemnější vnitřní prostředí.

Inteligentní, elektricky ovládané dveře zavazadlového prostoru.

Užijte si snadné nakládání. Dveře zavazadlového prostoru se automaticky otevírají, když je po dobu 3 sekund detekována blízkost inteligentního klíče - což je praktické zejména v případě, že máte po nákupu plné ruce. Navíc můžete nastavit výšku zdvihu do různých úrovní, podle svých preferencí.

Ještě snazší nastupování.

Tato chytrá funkce umožňuje řidiči odsunout a sklopit sedadlo spolujezdce pomocí tlačítka na sedadle pro snadnější nástup a větší pohodlí.

Variabilní sklápění zadních sedadel.

Pro větší pohodlí a všestrannost lze nyní zadní sedadla sklopit v poměru 40:20:40. Páčky pro dálkové sklopení sedadel, umístěné na bocích kufru, navíc umožňují sklopit sedadla na dálku.

Chytré umístění akumulátoru.

Díky chytrému umístění vysokonapěťového trakčního akumulátoru přímo v prostoru podvozku, nabízí TUCSON Plug-in Hybrid velkorysý prostor, zvláště pro nohy. Cestující vzadu si mohou užívat prostor pro nohy o délce 955 mm.

Zažijte novou úroveň ovládání klimatizace.

Řekněme si to rovnou. Každý je jiný. Někteří preferují horko, jiní chlad. Proto jsme zcela nový TUCSON vybavili technologií Multi-Air Mode. Rozptyluje vzduch nepřímým a přímým odvětráním, takže vzduch proudí jemněji, ale celkový objem ventilovaného vzduchu zůstává stejný. A třízónová klimatizace vám umožňuje nastavit různé teplotní zóny pro řidiče, cestující na předních a zadních sedadlech.

Technologie Multi-Air Mode.

Maximalizujte své individuální pohodlí. Poprvé je ve vozidle Hyundai využita zcela nová technologie Multi-Air Mode, skládající se z kombinace přímých a nepřímých větracích otvorů pro klimatizaci a vytápění, ty vytvářejí příjemnější vnitřní prostředí s jemnějším prouděním vzduchu.

Vyhřívaná a odvětrávaná sedadla.

V létě chlad. V zimě teplo. Řidič a spolujezdec na předním sedadle si zamilují volitelná vyhřívaná a odvětrávaná sedadla. Cestujícím na zadních sedadlech je k dispozici také vyhřívání.

Třízónová klimatizace.

Udržujte všechny v pohodě. Třízónová klimatizace nyní kromě cestujících vpředu uspokojí i cestující na zadních sedadlech.

Nejlepší balíček bezpečnostní výbavy a asistentů řidiče ve své třídě.

Díky nejlepším pokročilým asistenčním systémům ve své třídě a balíčku aktivní bezpečnosti s řadou inovativních funkcí, přináší zcela nový TUCSON Plug-in Hybrid ještě větší klid. Je vybaven vylepšeným systémem sedmi airbagů a je vybaven středovým bočním airbagem první řady, což je v tomto segmentu unikátní. Zabraňuje vzájemné kolizi cestujících v přední řadě a minimalizuje riziko vážných zranění.

Systém autonomního nouzového brzdění s podporou při odbočování (FCA JT).

Systém FCA automaticky zabrzdí, když detekuje náhlé brzdění automobilu, jedoucího vpředu nebo detekuje chodce a cyklisty v cestě. Nyní doplněn o funkci podpory odbočování, speciálně kalibrovanou, aby se zabránilo čelním nárazům při odbočování doleva na křižovatkách (v zemích s levostranným řízením).

Asistent pro jízdu v pruzích (LFA).

Zcela nový plug-in hybrid TUCSON je vybaven asistentem pro jízdu v pruzích (LFA). Pokud je aktivován, udržuje vůz vycentrovaný ve svém jízdním pruhu na rychlostech mezi 0 a 180 km/h na dálnicích a ulicích.
Automatické ovládání dálkových světel (HBA).

Detekuje protijedoucí vozidla a vozidla ve stejném jízdním pruhu a automaticky přepíná na potkávací světla. Když již nejsou detekována žádná vozidla, reaktivuje dálková světla a maximalizuje tak váš rozsah vidění.Asistent pro prevenci kolize při parkování (PCAA).

PCAA, který je k dispozici výhradně u modelu Plug-in Hybrid, pomáhá předcházet kolizím s překážkami vzadu při couvání. Systém vydává zvuková a vizuální varování a v případě potřeby zabrzdí.

Asistent pro jízdu po dálnici (HDA).

Zcela nový TUCSON Plug-in Hybrid byl poprvé vybaven asistentem pro jízdu po dálnici (HDA). Tato funkce je kombinací asistenta pro jízdu v pruzích a inteligentního tempomatu, založeného na navigaci, využívající senzory a mapová data k zajištění bezpečného provozu a také k automatickému nastavení rychlosti pro příchozí zatáčky na dálnici nebo pro rozpoznání rychlostního limitu. Speciální tlačítko na volantu umožňuje řidiči aktivovat HDA pouhým jedním kliknutím.

Inteligentní adaptivní tempomat (SCC).

Více bezpečnosti a méně stresu. Udržuje nastavenou vzdálenost od vpředu jedoucího vozidla a také řídí rychlost pro příchozí zatáčky v rámci asistenta pro jízdu po dálnici (HDA).

Sledování mrtvého úhlu na přístrojovém panelu (BVM).

Nyní můžete na obrazovce digitálního přístrojového panelu vidět na zcela nový TUCSON z levé a pravé strany. Kamery se aktivují pomocí ukazatele směru během změny jízdního pruhu.

E-call.

Automaticky zavolá tísňovou linku, pokud došlo k nehodě a aktivovaly se airbagy. Nebo stiskněte tlačítko SOS pro nouzovou pomoc kdykoli, 365 dní v roce.

Aktivní upozornění na provoz za vozidlem (RCCA).

Při couvání z oblastí se sníženou viditelností systém nejen varuje řidiče, pokud se vozidla blíží z boku, ale také automaticky zabrzdí.

Dálkově ovládaný autonomní parkovací asistent (RSPA).

Zcela nový TUCSON Plug-in Hybrid automaticky na dálku zajet a opět vyjet z parkovacího místa, pouhým stisknutím tlačítka.

Vyšší bezpečnost se airbagy.

Představujeme vylepšený systém sedmi airbagů, včetně středového bočního airbagu první řady, který je v tomto segmentu unikátní.

Dbáme na větší bezpečnost dětí.

Zcela nový TUCSON byl vylepšen řadou vyspělých chytrých technologií, aby bylo zajištěno, že vy i vaše rodina zůstanete v bezpečí a využijete každou cestu na maximum. Zahrnuli jsme navíc několik funkcí, které vám pomohou sledovat vaše malé děti.

Varování pro bezpečné opuštění vozidla.

Tato chytrá funkce pomáhá předcházet nehodám tím, že detekuje vozidla, blížící se zezadu a zobrazuje varování na digitálním přístrojovém panelu a ve vnějším zrcátku, také vydává zvukové varování.

Upozornění na pasažéra vzadu.

Ultrazvukové senzory detekují pohyb cestujících a umožňují řidiči být upozorněn, pokud v autě náhodně zůstanou děti nebo domácí zvířata.
Soubory ke stažení:

Kontakt

AR SERVIS s.r.o.,
Jarošovská 869/II, 377 01 Jindřichův Hradec

Otevírací doba:
pondělí - pátek: 7 - 17 h
sobota: 8 - 12 h
neděle: zavřeno

Servis Škoda: 384 321 004, 777 182 004
Servis Peugeot: 733 710 265
Servis Hyundai: 732 389 654

Prodej Škoda: 734 391 735
Prodej Hyundai: 732 372 490, 732 117 498

Prodej ojetých vozů: 731 838 281, 730 178 785, 733 404 516

facebook AR Servis

Kompletní kontakty