Autoelektrikář, autotronik

Hledáme především, zručné lidi s chutí se učit novým věcem a se zájmem o automobilový trh.

Popis pozice:

  • diagnostika elektrických závad na vozidle
  • závady pohonném ústrojí – motor, převodovka, pohon 4x4
  • závady na elektroinstalaci vozidla
  • závady na datové sběrnici vozidla (LiN BUS, CAN BUS, FLEX RAY, Optické kabely…)
  • závady na komfortní výbavě vozidla (A/C, Navigace…)
  • montáž autopříslušenství do vozidel
  • opravy komfortních výbav vozidla
  • provádění údržby vozidel dle harmonogramu výrobce vozidla

Požadujeme:

  • vyučen v oboru autoelektrikář, nebo autotronik
  • praxe v oboru minimálně 2 roky
  • řidičský průkaz skupiny B
  • pozitivní přístup k práci a plnění svěřených úkolů
  • týmová spolupráce
  • cílevědomost
  • zkušenosti s vozidly Škoda výhodou
  • vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

  • práce ve stabilní společnosti
  • vzdělávací kurzy a školení v nejmodernějších zařízeních
  • finanční ohodnocení na základě dosažených výsledků
  • práce v moderním prostředí

Životopis zasílejte na email: kariera@arservis.cz

Kontakt

AR SERVIS s.r.o.,
Jarošovská 869/II, 377 01 Jindřichův Hradec

Otevírací doba: pondělí - pátek: 7 - 17 h, sobota: 8 - 12 h

384 321 005, 734 391 735
384 321 004, 739 187 790

facebook AR Servis

Kompletní kontakty