Hlavní účetní

Pro naší společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici Hlavní účetní s místem výkonu v Jindřichově Hradci. Pokud je účetnictví Vaší vášní, rádi objevujete nové způsoby zpracování a toužíte po postupném pracovním rozvoji, je tato pracovní nabídka přímo pro Vás.

Popis pozice:

  • zodpovědnost za řádné vedení účetnictví v souladu s platnými právními předpisy – vše s podporou kolegů z Pražské pobočky
  • spolupráce na tvorbě a aktualizaci vnitřních účetních předpisů a účetní metodiky
  • průběžná kontrola účetních operací, kontrola a inventarizace účtů, kontrola nákladů a výnosů
  • zodpovědnost za včasné a řádné úhrady závazků společnosti, efektivní správa pohledávek a řízení peněžního toku
  • příprava DPH, souhrnné hlášení a kontrolní hlášení, silniční daň
  • uzávěrkové operace
  • reporting pro vedení společnosti
  • spolupráce a komunikace s Pražskou pobočkou, která poskytne 100% podporu při zpracování veškerých úkolů (občasné služební cesty)

Požadujeme:

  • znalost podvojného účetnictví a orientaci v účetních a daňových předpisech
  • SŠ/VŠ ekonomického zaměření
  • účetní praxi na obdobné pozici ( výhodou je znalost automobilového průmyslu )
  • znalost skladového hospodářství
  • znalost daňové problematiky (DPH, daň z přijmu právnických osob)
  • výbornou znalost MS Office, zejména Excelu
  • dobré organizační schopnosti a komunikativní povahu
  • zálibu v číslech, smysl pro řád a dodržování termínů
  • dobrou náladu, pozitivní a zodpovědný přístup k práci
  • snahu rozšiřovat své odborné znalosti dle aktuálního dění

Nabízíme:

  • příjemný kolektiv a moderní pracovní prostředí
  • samostatnou a zodpovědnou práci u klienta se zaměřením na nákup, prodej a servis vozů
  • služební automobil k soukromým účelům
  • služební notebook a telefon
  • odpovídající mzdové ohodnocení a finanční benefity
  • interní a externí školení
  • do budoucna možnost kariérního postupu
  • práci na HPP/ IČO
  • Sick days / Homeoffice
  • nástup možný IHNED

V případě, že Vás naše pracovní nabídka zaujala, neváhejte nás, prosím, písemně kontaktovat a zaslat profesní životopis s fotografií.

K osobním pohovorům budeme kandidáty zvát od října a všechny uchazeče budeme o výsledcích a postupu informovat písemně.

Více informací o naší společnosti a kolektivu naleznete na webových stránkách www.thisone.cz.

Životopis zasílejte na email: Martina.Pokorna@thisone.cz

Kontakt

AR SERVIS s.r.o.,
Jarošovská 869/II, 377 01 Jindřichův Hradec

Otevírací doba: pondělí - pátek: 7 - 17 h, sobota: 8 - 12 h

384 321 005, 734 391 735
384 321 004, 739 187 790

facebook AR Servis

Kompletní kontakty