Náhradní mobilita

Po dobu opravy nebo servisní prohlídky Vašeho vozu, Vám můžeme poskytnout náhradní vozidlo, náhradní kolo či vyzvednutí a přistavení vozu u vás doma nebo v práci.

Náhradní vozidlo

Po dobu opravy nebo servisní prohlídky Vašeho vozu, Vám můžeme poskytnout náhradní vozidlo. Tak budete i v případě, že je Váš vůz v servisu, nadále mobilní a flexibilní. Náhradní vůz si doporučujeme zamluvit už v okamžiku objednání servisních prací – tak budete mít jistotu, že je pro Vás připravený. Bližší informace o zápůjčce Vám předají naši servisní poradci při převzetí Vašeho vozu do servisu.

Náhradní jízdní kolo

Protože Jindřichohradecko nabízí spoustu zajímavých zákoutí, které z okna auta nezahlédnete, máme pro Vás, jako alternativu náhradní mobility, jízdní kola ŠKODA. Také Vám doporučíme několik zajímavých tras po okolí. Náhradní kolo si doporučujeme zamluvit už v okamžiku objednání servisních prací – tak budete mít jistotu, že je pro Vás připravené. Bližší informace o zápůjčce Vám předají naši servisní poradci při převzetí Vašeho vozu do servisu.

Vyzvednutí a přistavení vozu

Nemůžete svůj vůz dopravit do servisu? Žádný problém! Ať v práci nebo doma - Vaše auto vyzvedneme a po provedení servisních úkonů jej přistavíme zpět. Řekněte nám, jaké termíny Vám vyhovují a my se Vám budeme snažit maximálně přizpůsobit. Službu vyzvednutí a přistavení vozu doporučujeme objednat už v okamžiku objednání vozu do servisu.

Kontakt

AR SERVIS s.r.o.,
Jarošovská 869/II, 377 01 Jindřichův Hradec

Otevírací doba: pondělí - pátek: 7 - 17 h, sobota: 8 - 12 h

384 321 005, 734 391 735
384 321 004, 739 187 790

facebook AR Servis

Kompletní kontakty