Servis vozů Škoda

Záruční a pozáruční servis vozů ŠKODA, karosárna a lakovna, příprava vozů na STK a měření emisí, sezóní prohlídky automobilů, opravy a servis vozů ostatních značek.

Záruční a pozáruční servis vozů ŠKODA

Uděláme maximum proto, aby Vaše vozidlo bylo v co nejkratší době opět schopné provozu a Vy jste si mohli naplno užívat předností vozu ŠKODA. Pokud nebude možné opravit vůz v daný den,  jsme připraveni Vám zajistit náhradní vůz nebo zajistit dopravu domů či do zaměstnání. Samozřejmostí je i odtahová služba v případě dopravní nehody či vážné poruchy, která Vám dále nedovolí pokračovat v cestě.

Certifikovaná karosárna a lakovna

Od roku 2016 vlastníme certifikát „Specialista oprav po nehodách“. Zaručíme Vám dodržování výrobcem definovaných opravárenských a technologických postupů , pro které máme veškeré dostupné vybavení. I po nehodě zajistíme garanci výrobce a zachováme bezpečnost i cenu vašeho vozidla na nejvyšší možné míře. Likvidaci pojistné události vyřídíme za Vás.

Prodej a montáž originálních dílů a příslušenství ŠKODA

Rozhodujete se pro designové úpravy vozu, nebo je pro vás důležitá snadná přeprava sportovního vybavení, či kladete důraz na bezpečnost a ochranu dětí v autosedačkách? ŠKODA Originální díly a příslušenství vám vždy nabídnou optimální řešení. V případě příslušenství vyžadujícího odbornou montáž jsme Vám rovněž k dispozici.

Opravy a servis vozů ostatních značek, prodej a montáž dílů a příslušenství pro ostatní značky

Zajišťujeme také servis vozidel všech značek. Spolehlivost a bezpečnost Vašeho automobilu závisí na tom, jak kvalitní péči dostává. Důvěřujte těm, jejichž práce je symbolem skutečné kvality a profesionality za příznivou  cenu. Přesvědčte se sami a využijte služeb společnosti AR SERVIS.

Příprava vozů na STK a měření emisí

V případě u nás zakoupeného vozidla, nebo u vozidla, které k nám jezdí na servis, evidujeme datum platnosti STK a před jejím vypršením Vás oslovíme a nabídneme Vám přípravu vozu na STK a kontrolu emisí, zajištění technické kontroly a vlastní provedení. Nemusíte se tedy o nic starat, ráno nám vozidlo přistavíte, odpoledne odjíždíte s nově platnou TK.

Sezónní prohlídky automobilů

Jedete v létě na dovolenou k moři nebo v zimě na lyže?  Navštivte nás a nechte si udělat sezónní prohlídku vozu. Bezpečnost Vás a Vaší rodiny je na prvním místě, proto Vám nabízíme podrobnou sezónní prohlídku vozu, ale také zapůjčení příslušenství na přepravu nebo pro větší komfort při cestování.

Kontakt

AR SERVIS s.r.o.,
Jarošovská 869/II, 377 01 Jindřichův Hradec

Otevírací doba: pondělí - pátek: 7 - 17 h, sobota: 8 - 12 h

384 321 005, 734 391 735
384 321 004, 739 187 790

facebook AR Servis

Kompletní kontakty