Škoda Enyaq iV

Plně elektrické SUV. Pohodlné, prostorné a šetrné. Již v prodeji!

Nevšední výjimečnost Enyaq

ŠKODA ENYAQ iV


Hlavní důvody, proč zvolit Enyaq iV

ŠPIČKOVÉ ELEKTRICKÉ SUV Enyaq iV stojí na modulární platformě MEB speciálně vyvinuté pro elektrické vozy. Nabízí tak špičkovou techniku, rychlé nabíjení a vysoký dojezd.

Špičkové elektrické SUV

Více o elektrickém pohonu Enyaq iV

STYLOVÝ A SEBEVĚDOMÝ
Vzhled našich SUV je stylový a sebevědomý. Této tradice se drží i Enyaq iV a přichází s designem, který je důvěrně známý, ale zároveň inovativní a poutavý. Jeho elegantní proporce dávají tušit bohatou nabídku prostoru v interiéru.

Více o designu

VÝJIMEČNĚ PROSTORNÝ, VÝJIMEČNĚ KVALITNÍ
Prostornost modelu Enyaq iV zdůrazňuje nové pojetí interiéru a objemný zavazadlový prostor, který je pro naše vozy typický. Kvalitní zpracování a příjemné materiály vám zaručí pohodu na cestách, na nichž jistě oceníte množství praktických odkládacích prostor. Ekologický charakter elektromobilu skvěle podtrhují materiály šetrné k životnímu prostředí.

Více o kvalitě vnitřního prostoru

INTELIGENTNÍ, INOVATIVNÍ, INTUITIVNÍ
Kromě nově pojatého interiéru přináší Enyaq iV celou řadu inteligentních a inovativních řešení, jejichž ovládání je zcela intuitivní. Mezi ně patří například standardně dodávaný virtuální kokpit, široké možnosti konektivity, ambientní osvětlení a v neposlední řadě také zcela nový head-up-displej s rozšířenou realitou.

Více o moderních systémech uvnitř vozu

ÚSPORY, KTERÉ POTĚŠÍ
Při jízdě elektromobilem šetříte nejen životní prostředí, ale také svoji peněženku. Čekají na vás bonusy v podobě finančních úlev, zvýhodnění při parkování či v provozu a mnohé další.

Více o úsporném provozu

NEJMODERNĚJŠÍ ASISTENČNÍ SYSTÉMY

Asistovaná jízda 2.0 částečně přebírá kontrolu nad vozem, aby vám usnadnila řízení a sledování provozu. Všechny prvky dohromady splňují definici autonomní jízdy druhého stupně.

Více o asistované jízdě 2.0

Nabídku bezpečnostních asistentů rozšiřuje několik nových, nejmodernějších asistentů.

Více o bezpečnostních asistentech

Špičková LED technika přináší vyšší výkon, nižší spotřebu energie a nové bezpečnostní funkce.

Více o špičkových LED světlech

Hoďte starosti s parkováním za hlavu a parkujte i na nejtěsnějších místech za pomoci parkovacích asistentů.

Více o snadném parkování


ZŮSTAŇTE ONLINE I NA CESTÁCH
Nová generace infotainmentů se zabudovanou SIM kartou přináší praktické funkce jako aktuální informace o dopravě nebo Wi-Fi připojení pro zařízení cestujících.

Více o konektivitě

VERZE

Enyaq iV 60 (62 kWh) 132 kW


Emise CO2: 0 g/km
Max. rychlost: 160 km/h 
Zrychlení: za 8.9 s na 100 km/h 
Max. točivý moment: 310 Nm 

Enyaq iV 80 (82 kWh) 150 kW


Emise CO2: 0 g/km 
Max. rychlost: 160 km/h
Zrychlení: za 8.7 s na 100 km/h 
Max. točivý moment: 310 Nm 

Nabídka interiérů Enyaq iV


INTERIÉR LOFT
Základní provedení interiéru, ve kterém se uplatňují elegantní a nadčasové kombinace vzbuzující moderní, přitom útulný dojem. Potahy sedadel jsou v kombinaci kůže a šedé látky s prošitím. Přístrojová deska je potažena šedou látkou s prošitím, jako dekor je použit broušený hliník.INTERIÉR LODGE
V interiéru Lodge, který je nabízen na přání, se silně odráží téma budoucí mobility, inovací a udržitelnosti. Díky měkkým materiálům a jasným barvám vytváří přátelskou a útulnou atmosféru. Potahy sedadel jsou provedeny v kombinaci přírodní látky a certifikované přírodní vlny. V interiéru je přírodní látka s prošitím použita také na přístrojové desce, kde ji naleznete spolu s hliníkovým dekorem.INTERIÉR LOUNGE
Volitelný interiér Lounge s vysoce kvalitními materiály splňuje požadavky na estetiku i moderní vzhled a zaměřuje se na propracované detaily. Důkazem jsou potahy sedadel z kůže a umělého semiše, šedý broušený dekor a přístrojová deska potažená šedým umělým semišem s prošitím.


INTERIÉR SUITE
Užijte si nádech luxusu v příplatkovém koženém interiéru Suite, vybaveném exkluzivními materiály, jimž dominuje měkká kůže použitá na čalounění sedadel. Budete obklopeni maximálním komfortem a harmonií, mimo jiné díky přístrojové desce potažené černou umělou kůží s prošitím a černému Piano dekoru.INTERIÉR ECOSUITE
Stylový a sofistikovaný interiér ecoSuite, nabízený na přání, umí uspokojit i ty nejvyšší nároky na komfort a udržitelný přístup k životnímu prostředí. Sedadla jsou čalouněna ekologicky činěnou kůží v barvě cognac se štítkem ECO OLIVE LEATHER. Umělá kůže ve stejné barvě s prošíváním byla použita na přístrojovou desku. Vše je završeno decentním černým Piano dekorem.
TO VŠE A JEŠTĚ VÍCE

Chytré detaily

Odkládací schránka ve výplni předních dveří včetně deštníku*Prostor pro výstražnou vestu*Elektrická dětská pojistka*Sklopné stolky

Prostorné přihrádky

Kapsy na mobilní telefon* Držák 1,5l lahví vpředu i vzadu*Výklopná schránka vlevo pod volantem*Úlož ý prostor pod středovou konzolí

Smart technologie

Virtuální kokpit*Nabíjecí box pro smartphone*2x USB-C a 230V zásuvka vzadu

Zavazadlový prostor

Elektricky ovládané víko zavazadlového prostoru s Virtuálním pedálem*Rolo zavazadlového s automatickým odjištěním*Cargo elementy*Háčky na tašku

Škoda Enyaq iV Founders Edition

LIMITOVANÁ EDICE FOUNDERS EDITION
Buďte nepřehlédnutelní s limitovanou edicí vozu Enyaq iV. Dokonalé barevné kombinace a plaketka Founders Edition zdůrazňují jedinečnost tohoto vozu.


Founders edition

INOVATIVNÍ DESIGN
Robustní vzhled s výraznou přídí, Matrix-LED světlomety s animovanou funkcí Coming/Leaving Home a čisté linie nenechají nikoho chladným. 21" kola Aquarius dotváří skvělou designovou podívanou.

Inovativní design

NEPŘEHLÉDNUTELNÝ CRYSTAL FACE
Přední maska s osvětlenou mřížkou a horizontální linkou dodává vozu unikátní vzhled za každé situace.

Crystal face

INTERIÉR V PŘÍRODNÍCH BARVÁCH
Atraktivní a čistá ergonomie interiéru zaujme na první pohled přírodními barvami, které podtrhují ekologičnost vozu. Výjimečný je také výhled z vozu.

Interiér v přírodních barvách

VŠESTRANNÁ KONEKTIVITA
Buďte online kdykoliv a kdekoliv. Systém se zabudovanou eSIM poskytne Wi-Fi připojení pro zařízení cestujících, online informace o dopravě a mnoho dalších praktických funkcí.

Všestranná konektivita

BOHATSTVÍ ODKLÁDACÍCH PROSTORŮ
Všechny věci, které nosíte u sebe, můžete pohodlně odložit do velkého množství odkládacích prostor v autě a mít je tak vždy po ruce.

Bohatství odkládacích prostor

TECHNICKÁ DATA
Technická data

Soubory ke stažení:

Kontakt

AR SERVIS s.r.o.,
Jarošovská 869/II, 377 01 Jindřichův Hradec

Otevírací doba:
pondělí - pátek: 7 - 17 h
sobota: 8 - 12 h
neděle: zavřeno

Servis ŠKODA: 384 321 004, 777 182 004
Servis PEUGEOT: 733 710 265
Servis HYUNDAI: 732 389 654

Prodej ŠKODA: 734 391 735
Prodej PEUGEOT: 732 117 498, 732 372 490
Prodej HYUNDAI: 732 372 490, 732 117 498

Prodej ojetých vozů: 731 838 281, 730 178 785, 733 404 516

facebook AR Servis

Kompletní kontakty