Škoda Kodiaq

Největší z rodiny SUV dlouhé 4,7 metru s až 7 sedadly a nejmodernější technologií

Úspěšné SUV ŠKODA KODIAQ s délkou 4,70 m, až sedmi místy k sezení a jedním z největších zavazadlových prostorů ve své třídě poskytuje dostatek prostoru i té nejnáročnější rodině. KODIAQ také zaujme výrazným designem, komfortní jízdou, vysokou terénní průchodností spojenou s inteligentním pohonem 4×4, promyšlenou praktičností podpořenou řadou šikovných Simply Clever řešení a širokou nabídkou bezpečnostní a komfortní výbavy včetně inovativních technologií a jízdních asistentů, které byly donedávna vyhrazeny pouze pro vozy vyšších automobilových tříd. Pro milovníky luxusu je k dispozici i ve vrcholné variantě LAURIN & KLEMENT a pro řidiče, kteří preferují dynamický styl jízdy je k dispozici sportovně laděná verze SPORTLINE a výkonná verze RS. KODIAQ je zkrátka pro vás a vaši rodinu to nejlepší.

KLÍČOVÉ ÚDAJE

DESIGN - KODIAQ svým specifickým užitím krystalických prvků definoval designový jazyk SUV ŠKODA. Působí robustně a sebevědomě pro jízdu v terénu, přitom má také dost elegance pro pohyb ve městě – je to pravé SUV pro každou příležitost.

7 SEDADEL - KODIAQ je pravé rodinné auto, ve kterém najde dost prostoru až 7 cestujících. Třetí řada sedadel lze navíc snadno složit pod podlahu zavazadlového prostoru, pokud budete potřebovat více místa pro zavazadla.

ASISTOVANÁ JÍZDA - Asistovaná jízda kombinuje několik asistenčních systémů a funkcí. Její součástí je Adaptivní vedení v pruhu, Prediktivní tempomat, Rozpoznání dopravních značek, Asistent při jízdě v koloně a pro vozy s automatickou převodovkou i Nouzový asistent.

VZHŮRU DO TERÉNU - Inteligentní pohon 4×4 a užitečný off-road mód, který přizpůsobí nastavení systémů jízdní stability pro jízdu v terénu, dělají z modelu KODIAQ terénního dobrodruha.

PARKOVÁNÍ S PŘÍVĚSEM - Užitečný jízdní asistent vám pomůže couvat s přívěsem – stačí joystickem vybrat požadovaný směr a veškeré řízení za vás obstará elektronika. Parkování s přívěsem se tak už nikdy nebudete muset bát.

POKROČILÁ KONEKTIVITA
Pokročilá konektivita nového modelu KODIAQ usnadní váš každodenní život ve voze a poskytne vám podporu, kterou potřebujete k tomu, abyste se včas a pohodlně dostali do cíle své cesty.

DOSTUPNÁ MOTORIZACE

Pokud preferujete benzínové motorizace, máte na výběr široké spektrum. Od 110 kW s manuální převodovkou až po 180 kW ve spojení s automatickou převodovkou DSG a pohonem 4x4, který je exkluzivně určený pro model RS. Pro naftové motorizace, které jsou vždy ve spojení s automatickou převodovkou, máte na výběr 110 kW s pohonem předních nebo všech kol a 147 kW výhradně s pohonem všech kol.

VÝBAVOVÉ STUPNĚ

AMBITION
Výbavový stupeň Ambition má Infotainment Bolero 8" s bezdrátovým SmartLinkem, tempomat, parkovací senzory vpředu a vzadu. Naleznete zde také schránky na deštník (včetně deštníku) ve dveřích řidiče.

STYLE
Výbava Style obsahuje komfortní prvky, jako například KESSY pro všechny 4 dveře, vyhřívaná přední sedadla a volant, Sunset, adaptivní tempomat nebo infotainment Amundsen s navigací.

L&K
Vrchol nabídky modelu KODIAQ je verze Laurin & Klement. Obsahuje vše, co od luxusního provedení očekáváte. Asistovanou jízdu 2.0 Top, virtuální pedál, sound systém CANTON, Matrix-LED světlomety…

SPORTLINE
Sportline nabídne spojení bohaté výbavy a sportovního vzhledu, kterým se odlišíte od ostatních. Ať už 19" koly z lehké slitiny, černými doplňky karoserie, tak i sedadly ve sportovním provedení, která jsou zároveň i komfortní.

RS
Spojení karoserie SUV s benzínovým motorem o síle 245 koní přináší jedinečný zážitek na každý den.

Soubory ke stažení:

Kontakt na prodejce

Prodej nových a předváděcích vozů Škoda

Kontakt

AR SERVIS s.r.o.,
Jarošovská 869/II, 377 01 Jindřichův Hradec

Otevírací doba:
pondělí - pátek: 7 - 17 h
sobota: 8 - 12 h
neděle: zavřeno

Servis ŠKODA: 384 321 004, 777 182 004
Servis PEUGEOT: 733 710 265
Servis HYUNDAI: 732 389 654

Prodej ŠKODA: 734 391 735, 733 669 224
Prodej PEUGEOT: 732 117 498, 732 372 490
Prodej HYUNDAI: 732 372 490, 732 117 498

Prodej ojetých vozů: 731 838 281, 730 178 785, 733 404 516

facebook AR Servis

Kompletní kontakty