Škoda Enyaq Coupé RS iV

Špičkové elektrické SUV překypující emocemi a komfortem.

Exteriér

  • Zcela nový vůz Škoda Enyaq Coupé RS iV je jiskrou, která zažehne vaši vášeň pro řízení.
  • Enyaq Coupé RS iV vděčí za svůj působivý vzhled kombinaci elegantních tvarů a černých detailů karoserie.
  • Škoda Enyaq Coupé RS iV je mimořádně atraktivní nejen za jízdy, ale také stojící v klidu.
  • Hrdý nápis Škoda na zádi doplňují Top LED zadní světla a sportovní nárazník.

Interiér

  • Jakmile usednete za volant modelu Enyaq Coupé RS iV, poznáte, že sedíte ve skutečně výjimečném voze.
  • Sportovní sedadla Enyaq Coupé RS iV s bočním vedením poskytnou oporu i v zatáčkách.
  • Logo RS je vyšité na integrovaných opěrkách hlavy předních sportovních sedadel.
  • Zavazadlový prostor zůstal mimořádně prostorný i v modelu Enyaq Coupé RS iV.
Škoda Enyaq Coupé RS iV

Naše jasná hvězda

Zcela nový model Enyaq Coupé RS iV byl tvarován tak, aby dosáhl vynikajících aerodynamických vlastností. Působivé a také účinné jsou standartně montované Matrix-LED světlomety a mezi ně vsazená maska Crystal Face s vysoce lesklým černým rámečkem. Boční zrcátka jsou rovněž černá, zatímco boční prahy jsou lakovány v barvě karoserie a obsahují černé ozdobné lišty.

Kola dělají auto

Výjimečnost modelu Enyaq Coupé RS iV podtrhují dvě sady kol, které jsou k dispozici výhradně pro tento model. Standartně jsou namontována černá 20" kola TAURUS z lehké slitiny vybavené Aero kryty. Chcete-li ještě více zdůraznit sportovní charakter vozu, můžete si na přání zvolit 21" kola VISION z lehké slitiny, která jsou rovněž vybavena kryty Aero.

Talentovaný nováček v sestavě RS

Enyaq Coupé RS iV upozorňuje na své sportovní kvality také plaketkou RS na předních blatnících. Tím jasně a zřetelně deklaruje, že patří do rodiny RS značky Škoda. Jedná se o první plně elektický vůz Škoda RS.

Velkolepý ze všech úhlů

Přiznejme si, že většina ostatních řidičů se bude dívat hlavně na záď vašeho vozu. Proto je dobré vědět, že i z tohoto úhlu vypadá zcela nová Škoda Enyaq Coupé RS iV jednoduše skvěle. Mezi hlavní designové prvky patří elegantně se svažující střecha, výrazný zadní nárazník a Top LED zadní světla s animovanými ukazateli směru. Nápisy na zadních dveřích jsou vyvedeny v černé barvě typické pro naše sportovní modely.

Odvaha a elegance

Váš nový vůz Enyaq Coupé RS iV se dodává v jednom ze dvou provedení interiéru. Ať už si vyberete RS Lounge nebo RS Souite, můžete si být jisti kvalitními materiály a nejmodernějšími technologiemi. Hlavními rozdíly mezi oběma výbavami spočívají v čalounění sedadel a palubní desky a také v barvě prošití. RS Lounge sází ve velké míře na unikátní materiál Artisyn, který připomíná kůži, ale je vyroben z recyklovaých polyesterových vláken. V RS Souite je na čalounění sedadel a palubní desky použita kůže s prošíváním v elegantní šedé barvě.

Spojte se se silnicí

Zcela nová Škoda Enyaq Coupé RS iV je vybavena sportovním tříramenným multifunkčním volantem potaženým perforovanou kůží. Prošívání je v závislosti na zvolené variantě v barvě limetkové nebo šedé. V chladném počasí budou vaše ruce vděčné za funkci vyhřívání volantu. Progresivní dynamické řízení oceníte při svižné jízdě. Na zadní straně volantu jsou také pádla, kterými lze nastavit intenzitu rekuperace.

Nejpokročilejší asistenční systémy

Dostupné motory

Elektromotor 220 kW 1° převodovka 4x4

Spotřeba od: 16.9 kWh/100km
Max. rychlost: 180km/h
Zrychlení za: 6.4s na 100km/h
Palivo: Elektřina
Emise CO2: od 0 g/km
Převodovka: 1° převodovka 4x4
Max. točivý moment: 460Nm
Baterie: 77.0 kWh

Interiér RS Lounge

Standartní interiér RS Lounge s vysoce kvalitními materiály splňuje požadavky na estetiku i moderní vzhled a zaměřuje se na propracované detaily. Důkazem jsou potahy sedadel v kombinaci materiálů Suedia a kůže, dekorační obložení Carbon a přístrojová deska potažená šedým materiálem Suedia s zeleným prošitím.

Interiér RS Suite

Užijte si nádech luxusu ve volitelném koženém interiéru RS Suite, vybaveném exkluzivními materiály, jimž dominuje měkká kůže použitá na čalounění sedadel. Budete obklopeni maximálním komfortem a harmonií, mimo jiné díky přístrojové desce potažené černou umělou kůží s prošitím a dekoračnímu obložení Carbon.

Technická data

Soubory ke stažení:

Prodej nových a předváděcích vozů Škoda

  • Škoda Enyaq Coupé RS iV
  • Škoda Enyaq Coupé RS iV
Kontakt

AR SERVIS s.r.o.,
Jarošovská 869/II, 377 01 Jindřichův Hradec

Otevírací doba:
pondělí - pátek: 7 - 17 h
sobota: 8 - 12 h
neděle: zavřeno

Servis Škoda: 384 321 004, 777 182 004
Servis Peugeot: 733 710 265
Servis Hyundai: 732 389 654

Prodej Škoda: 734 391 735
Prodej Hyundai: 732 372 490, 732 117 498

Prodej ojetých vozů: 731 838 281, 730 178 785, 733 404 516

facebook AR Servis

Kompletní kontakty