Škoda Fabia

ŠKODA Fabia dává zcela nový rozměr pojmu „osobní automobil“. Zatímco ostatní automobily pouze přepravují osoby, Fabia svou osobností zřetelně vystupuje z davu a dává vám opravdovou tvůrčí svobodu. Ve vizualizéru můžete vybírat a kombinovat barvu karoserie s odlišnými barvami střechy, krytů vnějších zpětných zrcátek, kol a interiéru. 121 možností, 121 osobitých vozů Fabia.

Exteriér


Jasnost, přesnost a vyvážené proporce v kombinaci s ostrými liniemi a krystalickými tvary, trojrozměrné prvky a výrazná souhra světla a stínu - to vše dělá z modelu ŠKODA Fabia auto s charakterem. V nové, ostře tvarované karoserii se stává obzvláště důležitým design kol, a proto jsme mu věnovali speciální péči. Na výběr jsou tři velikosti a šest designových provedení. Kola o rozměru 15" poskytují dostatek komfortu i na méně kvalitních cestách. Pro ty z vás, kteří touží dodat svému automobilu na expresivitě, jsme připravili větší a sportovně koncipovaná 16" a 17" kola. Inspiraci pro výběr kol naleznete na ŠKODA Originální příslušenství.

Skoda Fabia

Interiér


Model je vybaven zcela novým interiérem. Ten je definován hodnotnými materiály, precizností a perfektním zpracováním. Horizontální linie, na které kladli designéři zvláštní důraz, dodávají interiéru vzdušnost a zároveň sebejistý výraz. Pestrá nabídka barev i výbavy na přání je širší než kdykoliv předtím, čímž otevírá prakticky neomezené možnosti individuálních úprav.Ať už se vydáte na nákupy nebo okolo světa, v interiéru dlouhém 1 674 mm bude vždy dostatek prostoru. I cestující na zadních sedadlech si mohou užívat ergonomicky tvarovaná a pohodlná sedadla.

Motory


Zcela nový vůz si zaslouží zcela novou techniku. Při vývoji modelu Fabia třetí generace nezůstal kámen na kameni ani v oblasti nabízených motorizací. Paleta pohonných jednotek je tvořena výlučně nově vyvinutými motory. Řidiče potěší nejen tichým a klidným chodem, ale také okamžitou odezvou na sešlápnutí plynového pedálu, průběhem točivého momentu a nízkou spotřebou paliva.

TSI


Benzinové turbomotory TSI jsou volbou řidičů, kteří hledají vyváženou kombinaci jízdní dynamiky a nízké spotřeby. Kvůli ochotě „jít za plynem“, plochou křivkou točivého momentu i vysokou účinností spalování jsou ideálním společníkem do rychlých serpentin, stejně jako na dálkové trasy. Pod známým označením 1,2 TSI se ukrývá úplně nová technika. Přeplňované čtyřválce pro třetí generaci modelu Fabia mají novou konstrukci, například rozvody jsou řešeny ozubeným řemenem. Spotřebu paliva pomáhá snižovat standardní nasazení systému Start-Stop a rekuperace brzdné energie.

TDI


Po TDI sáhnou řidiči, jejichž roční nájezd se pohybuje v desítkách tisíc kilometrů. Určitě ocení jejich nízkou reálnou spotřebu paliva, stejně jako sílu nastupující téměř ihned za pásmem volnoběžných otáček.Nové naftové motory TDI spoléhají na tříválcovou konstrukci a vysokotlaké vstřikování paliva common-rail. Obě varianty tříválce – tedy 66 kW a 77 kW – jsou standardně osazeny filtrem pevných částic, systémem Start-Stop a rekuperací brzdné energie.

Komfortní prvky

ŠKODA Fabia nabízí řadu komfortních funkcí, které byly ještě donedávna vyhrazeny vozům vyšších tříd. Jejich výběr není samoúčelný, každý prvek má reálný, praktický význam pro zvýšení bezpečnosti a komfortu.

Soubory ke stažení:

Kontakt na prodejce

Prodej nových a předváděcích vozů Škoda

  • Fabia 1
  • Fabia 2
  • Fabia interiér
Kontakt

AR SERVIS s.r.o.,
Jarošovská 869/II, 377 01 Jindřichův Hradec

Otevírací doba:
pondělí - pátek: 7 - 17 h
sobota: 8 - 12 h
neděle: zavřeno

Servis ŠKODA: 384 321 004, 777 182 004
Servis PEUGEOT: 733 710 265

Prodej ŠKODA: 734 391 735, 733 669 224
Prodej PEUGEOT: 732 117 498, 732 372 490

Prodej ojetých vozů: 731 838 281, 730 178 785, 733 404 516

facebook AR Servis

Kompletní kontakty