Nová Škoda Octavia

Nová Škoda Octavia

Škoda Octavia je mezi zákazníky oblíbená především díky své spolehlivosti, praktičnosti a hospodárnosti. Po své modernizaci zůstává tomuto odkazu nadále věrná, a navíc přichází s výraznějším vzhledem a celou řadou inovací, které zvyšují komfort i bezpečnost cestujících. Nová Octavia bude tradičně dostupná v karosářských variantách liftback i kombia těšit se můžete také na dynamicky zaměřené verze Sportline a RS.

Vyladěná k dokonalosti

Zepředu zaujme nová Octavia novou maskou chladiče a novým nárazníkem. Jednou z nejvýraznějších designových změn je upravený vzhled předních světlometů, které nyní vypadají dravěji a vůz díky nim působí sportovnějším dojmem. S modernizací se Octavia dočkala také inovace v podobě zadního nárazníku a designu zadních světel.

Přední části vozu dominuje štíhlejší maska chladiče. Matrix-LED přední světlomety druhé generace propůjčují vozu dynamičtější výraz.

Pohodlná a praktická

V interiéru mohou zákazníci volit z široké nabídky interiérů, které se vyznačují vyšším podílem využití udržitelných materiálů. Vůz již ve standardu nabízí bohatší výbavu a všem cestujícím poskytne vyšší komfort.

Displej infotainmentu o velikosti 13″ je možné kombinovat s head-up displejem.

Pro verzi Exclusive Selection jsou vyhrazena Top ergonomická přední sedadla s masážní funkcí a ventilací.

Široká nabídka interiérů a Simply Clever prvky

Můžete vybírat až z devíti variant interiérů. V některých z nich jsou použity udržitelné materiály.

Octavia již tradičně nabízí praktické Simply Clever prvky, jako například odkládací schránka na středovém tunelu pro cestující vzadu.

Osvědčená nabídka motorizací

Škoda Octavia bude k dispozici s řadou vyspělých čtyřválcových motorů – čtyřmi benzinovými (včetně mild-hybridní verze) a dvěma naftovými motory. Výkonová paleta sahá od 85 kW až po 195 kW u modelu Octavia RS.

Elegantně dynamický Sportline

V modelové řadě Octavia má Sportline své zasloužené místo i po modernizaci. Od standardního provedení ho odlišují designové prvky exteriéru i interiéru.

Zvenku zdobí verzi Sportline černě lakované prvky, jako je například rámeček mřížky chladiče, spoiler nárazníku nebo kryty vnějších zpětných zrcátek. Hlavní dominantou verze Sportline jsou černá sportovní sedadla a tříramenný sportovní kožený volant s plaketou Sportline.

Sportovní RS

Pro sportovní nadšence je připravena Octavia RS, která se může pochlubit benzinovým motorem 2,0 TSI o maximálním výkonu 195 kW, což z tohoto modelu RS dělá nejvýkonnější Octavii všech dob. Kromě zážitků z dynamické jízdy nabídne Octavia RS také dostatek komfortu a praktických řešení.

Mezi typické znaky verze RS patří černě lakované detaily karoserie nebo plaketa RS na mřížce chladiče. Interiéru verze RS dominuje sportovní nádech, sportovní sedadla s integrovanými opěrkami hlavy a novým logem RS a tříramenný sportovní multifunkční kožený volant.

Kontakt

AR SERVIS s.r.o.,
Jarošovská 869/II, 377 01 Jindřichův Hradec

Otevírací doba:
pondělí - pátek: 7 - 17 h
sobota: 8 - 12 h
neděle: zavřeno

Servis Škoda: 384 321 004, 777 182 004
Servis Peugeot: 733 710 265
Servis Hyundai: 732 389 654
Servis VW užitkové: 604 465 817

Prodej Škoda: 734 391 735
Prodej Hyundai: 732 372 490, 732 117 498
Prodej VW užitkové: 733 608 126

Prodej ojetých vozů: 731 838 281, 730 178 785, 733 404 516

facebook AR Servis

Kompletní kontakty